Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yekta KURTULUŞ Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaşı örnek gösteriyorsun fakat beşiktaşın orta sahasını yurdışından süslemesine rağmen 14 puan fark mevcut ve gelen transferlerin takıma katkızı az derece ve Yektanın Ts.da oynayan Selçukla aynı kategoride olduğunu düşünüyorum. Galatasarayın kadro yapısı her zaman orta sahasında Türk futolculardan kurulu olduğunuda unutmamak lazım.

14 puanlık fark olayı sadece orta saha oyuncularından yada yabancılardan kaynaklanmıyor..en basiti, trabzonsporun ilk 11 ini say desen,futbolla biraz alakalı herkes sayabilir..Beşiktaşın ilk 11 ini say desen, sağlam Beşiktaşlıyımdır, ben bile sayamam..bunu da sebebi, biraz rotasyon, asıl sakatlıklardır..sivok,rıdvan,quaresma,bobo,holosko,nihat,nobre,ferrari,zapo,ekrem.. bunların ortak özelliği en az 1.5 aylık sakatlık yaşamaları..1-2 haftalık sakatlananları saymıyorum bile..
ayrıca, yabancıların takıma katkısı az diyorsan, ya futbola bakışımız farklı, ya da guti yi hiç izlemedin..Daha belirgin bir örnek istersen, Beşiktaş 2 sene evvel şampiyon olurken Fabian ın etkisidir..yada sen söyle, fabian-guti-necip mi, ayhan,barış,cana mı?

inşallah Can iyi olacağını düşünüyorum.

Bu arada Pazar günü Tek yumruk için büyük protesto hazırlıkları var sizde varmı bişeyler ?

Valla çok fazla ilgilenme şansım olmadı bu aralar malüm tribün yasağım ve yaşadığım holiganlık sıkıntısından dolayı çok fazla bir şey yapamıyorum eskisi kadar.
Ama sanırım büyük bir mendil protestosu gerçekleşecek ve adnan polat istifaya çağırılacak

Ama ben bir Galatasaray lı olarak şu an ki durumumuzu yediremiyorum kendime.

Stadın açılışında saçma sapan bir gösteri grubuna o kadar paralar ödeneceğine takıma transfer yapsalar olmazmıydı ikinci yarı başlıcak daha bir santrafor trasnferini bitiremediler gol atıcak futbolcu yoq elimizde. Taraftar neyi beklerken yönetim neyle uğraşıyor

harbiden ya, baros sakat sanırım hala..santrafor kim çıkıyor şu an? pino mu hala?

Bence gayet iyi topcu
İyi olda kasimpasa birakmazdi ne demek ya adam kasimpasadan galatasaraya gelmek icin can atiyodu
Cokta iyi oldu kendisiyle yuzyuzede yilmaz hoca kasimpasadayken tanismistik
Hayirli olsun:)

14 puanlık fark olayı sadece orta saha oyuncularından yada yabancılardan kaynaklanmıyor..en basiti, trabzonsporun ilk 11 ini say desen,futbolla biraz alakalı herkes sayabilir..Beşiktaşın ilk 11 ini say desen, sağlam Beşiktaşlıyımdır, ben bile sayamam..bunu da sebebi, biraz rotasyon, asıl sakatlıklardır..sivok,rıdvan,quaresma,bobo,holosko,nihat,nobre,ferrari,zapo,ekrem.. bunların ortak özelliği en az 1.5 aylık sakatlık yaşamaları..1-2 haftalık sakatlananları saymıyorum bile..
ayrıca, yabancıların takıma katkısı az diyorsan, ya futbola bakışımız farklı, ya da guti yi hiç izlemedin..Daha belirgin bir örnek istersen, Beşiktaş 2 sene evvel şampiyon olurken Fabian ın etkisidir..yada sen söyle, fabian-guti-necip mi, ayhan,barış,cana mı?

Ben iki takımın orta sahasını karşılaştırmıyorum iki takımın kültürel yapısını söylüyorum bizde yabancı orta saha iş yapmıyor geçmiştede bu böyle idi barış - ayhan - cana yı saydıklarınla kıyaslamak sadece fanatizm olur.

sakatlıklardan doğan puan kayıpları tüm takımlar için büyük dez avantaj Türkiyede problem burda zaten aldığımız oynucalara sakatlanacakmış gözü ile bakmıyoruz ve alternatiflerini oluşturmuyoruz.Bugün Tranbzonun sağladığı başarı biraz burdan kaynaklanıyor sahadaki her futbolcunun alternatifi mevcut. Beşiktaş,Galasaray ve Fenerde bu mevcut değil ve işin kötü tarafı mevcut kadroyu oluşturmadan sürekli rotasyon oluşturuldu 3 takımımızda şu acıdan da bakabiliriz ilk 3 takımda geçen seneki kadrosunu koruyarak üstüne alternatifler aldırlar ve şuan ilk 3 sıradalar Trabzon,Bursa,Kayseri Beşiktaş,Fener ve G.s ise bunu sağlayamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt