Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco 's Leon Dyno PhotoShoots

o da doğru.. :D

bu arada..
ilginçtir TSI - 1.6 karşılaştırılması artık yapılmıyo..
özledim o tartışmaları.. :D :D

benım aracıma egzantırık yapsam kat headers komple duz boru ve yazılım o zaman gorurdum senı bırazcık gorgun artsın ıyıkı chıp yaptın dıyorum sana baska bırsey demıyorum daha artık.

Ömer'im yapsam etsem deme benim de yolum var daha..
muck.. :D :D

Ömer'im yapsam etsem deme benim de yolum var daha..
muck.. :D :D

Yawrum atmosferık arabada 600-700 lıra karsılıgı 25-30 bg alınmıyo:) Ayrıca sana soyle dıyım omercan ın yazdıgı mod lıstesının de yaklasık 3 lıraya yakın masrafı var :) Satmamıs olsaydım arabamı egzantırıklerımı takıcaktım bu zmnlarda o zaman 150 bg lık tsı larla nasıl sıdık yarıstırılır dıe baslıgıda acardım :) turbo araba ıle atmosferık bg lerı tutmadıkca hc b sekılde karsılastırılmaz o muhabbetı yapanada allah akıl fıkır versın derım,kımse yanlıs anlamasın ama 1.4 125bg 1250 kg bos agrlıgı olan b arabada ne uzar ne kısalır:)

Geri
Üst Alt