Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco 's Leon Dyno PhotoShoots

Can headers ya da kat.tan itibaren komple egzosta Barbaros abinin dediğine ne diyosun. ??

senin yaptıklarından derken abi. ??

Yawru Downpipe ve sonrasında 61 lık duz boru cekersen bence daha da guzellesır,alt devırlerınde az b kayıp olsada ust devırler cok daha canlancaktır,dızel arabaya bınmıyosun sonucta 6500 cevıryosun en az.Bence ıkıncı adım bunlar olmalı.

Yiğit araban kirliyken daha güzel..bu arada artık uğraşma motorla egzost falan boşver..şu anda 1.4 motordan zaten yeterince faydalanıyorsun fazlası sıkıntı olabilir..

Yiğit sonuna kadar uğraşacak ve biz ondan çok şey öğrenecez. Devam abicim ama sen karı kediye yükledin iyice.

teşk. Serhat abi.. :)

Yiğit sonuna kadar uğraşacak ve biz ondan çok şey öğrenecez. Devam abicim ama sen karı kediye yükledin iyice.

abi dibine kadar giderim bi daha 22 yaşında olamicam ama sponsor lazım bana.. :D :D :D

kilo verecek pozisyonda değil Yiğit ama ben radara girmiş durumdayım :( Sponsoru bırak abicim anlattık sana o kadar dinlemedin bi türlü.

serhat abi ile yiğitin araçları denense nasıl olur acaba :)

yalan olur Hakan'la da deniyecektik göya kaç hafta oldu.. :S

Geri
Üst Alt