Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco 's Leon Dyno PhotoShoots

blow off gelirse giderim ancak..
işim düşerse karşıya tekrar çıkmak için giderim sadece..

Can bana biraz daha güç vercek bişiler söyle motor kodları ezberleyerek olmuyo bu işler.. :D :D :D

Onu arabayı aldıktan sonra degıl,almadan once dusunceksın olm:) Senın yapıp yapabılcegnı en fazla yazılım+komple egsoz+Cai daha da ılerısı olmaz 1.4 motorla:) 170 lık tsı olsa daha b gıderı var, Sc kasnagı degıstırp,braz daha buyuk turbo koyarak daha fazla guc alınabılıyomus.Tabı ınternalların buyuk ıhıtımal ıle 170 lık tsı ıle aynı olmadıgından turboyu bıle buyutmek ıstesen araba kol bacak cıkarabılır:)

olm Leon'a 170 TSI koydular da almadık mı.. :D :D

hafifletmek mantıklı ama neyi sökücem ya gereksiz ne var ki arabada.. :)

olm Leon'a 170 TSI koydular da almadık mı.. :D :D

hafifletmek mantıklı ama neyi sökücem ya gereksiz ne var ki arabada.. :)

Ben Roll zamanı Stepne,bagajda ne varsa,arka kolduklar sırt kısmı ve alt kısımları seklınde sokuyodum yaklasık 50-60 kılo arası b hafıfleme saglıyor.Gundelık kullanımda bu sekılde dolasmak tabıkıde sacmalık olur:)Hafıfletme olarak bulursan karbon kaput,bagaj alırsın,onun dısında sokcegın hersey senın konforundan mahrum bırakır

Tebrik ederim başarılı bir çalışma olmuş:) Plaka ampullerini de beyaz yapmışsın. Benim yaptıklarımdan mı aldın acaba?

Can headers ya da kat.tan itibaren komple egzosta Barbaros abinin dediğine ne diyosun. ??

Tebrik ederim başarılı bir çalışma olmuş:) Plaka ampullerini de beyaz yapmışsın. Benim yaptıklarımdan mı aldın acaba?

senin yaptıklarından derken abi. ??

Can söylemiş zaten hafifletme ile alakalı şeyleri. Para olursa koltukları değiştirebilirsin, para harcamadan tek kişi biniyosan araba koltuk kafalaıkları arka koltukları, stepne falan çıkartıcan zaten.

can cok basarlı olmus kareler emeklerıne saglık her ne kadar les olsada araba ....

Ben Roll zamanı Stepne,bagajda ne varsa,arka kolduklar sırt kısmı ve alt kısımları seklınde sokuyodum yaklasık 50-60 kılo arası b hafıfleme saglıyor.Gundelık kullanımda bu sekılde dolasmak tabıkıde sacmalık olur:)Hafıfletme olarak bulursan karbon kaput,bagaj alırsın,onun dısında sokcegın hersey senın konforundan mahrum bırakır

hafıf volan bulabılırse oda yapılabılır

Geri
Üst Alt