Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Passat 1.4 TSI Comfortline vs 2.0 FSI Highline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Size neden kastımız olsun Ayberk?
Bilmiyorum. Kurallar sadece ikimiz için çalışıyo. Forumda, konuyu kişisel tartışmaya çevirecek 10'larca mesaj gösterebilirim sana. Ancak ceza ve uyarı alan sadece biz varız.

---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:29 ----------

Ben 2.5 i 2.7 i örnek olarak verdim. Ki şöyle Emrenin arabayla 3.20 tokatladık ışıklarda adam birde biz geçmeyelim diye sıkıştırmasına rağmen.
2.5, 2.7 geçmek gibi bişey yok yani ortada. İnsanları yanlış yönlendirmeyelim de..
Ben standart TSI ile anahtarına deneyecek 10'larca standart 320 bulabilirim Alp size. Para kazanmak için güzel bir yol olur sizin için :) ?

Ayberk stock E92 20i'ler kaç hp biliyo musun. ??
bana bulabilirsin satar Cupra alırım hem..

hauaehe..

Ayberk stock E92 20i'ler kaç hp biliyo musun. ??
bana bulabilirsin satar Cupra alırım hem..

hauaehe..

Emre'nin aracı standart. O mesajı standart bir TSI için yazdım.
Senin aracınla denemen için stok E30 320 bulayım sana istersen? Satıp 1 ay benzin koyar arabasına :)

ben olsam 1.4 tsı tercıh ederım ama donanımlarda ınsanı dıger arabaya yonlendırebılır.ama ekonomık olarak 1.4 tabikide.
bide konuya abuk sabuk mesajlarla doldurmayın allah aşkına artık boş muhabbetlerle.bırakında ınsanlar konuyla alakalı bır yorum yapsın sızın anlamsız tartısmalarınızdan fırsat bulup...

Bana göre imkansız olan birşey olduğu için.

senin bu mantığından bıktım artık burada kimse senin gibi düşünmüyor ve düşünmek zorundada değil. inadını bitir bu kadar adam bir şey söylüyor bu kadar tartışma çıkıyorsa ben ne halt ediyorum diye kendine sor artk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt