Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Passat 1.4 TSI Comfortline vs 2.0 FSI Highline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olsa kaç yazar olmasa kaç yazar. bumudur kalkıp sokaklarda apaçilik yapıp ondan sonra bu araba ii diğeri kötü. bu gerçek bir kıyaslama yada o motorun tüm özelliklerini ortaya koymaya yarayan bir şey değildir. bu saçma sapan görüşüne son vermediğin sürece bu tartışmalar bitmeyecek.

Kurallara uyduğunuz için hepinize teşekkürler birbirinize hakaret etmekten zevk aldığınız çok net...

ayberk doğru bildiği konularda fikrini sonuna kadar savunuyo bu onun en doğal hakkı.hak olmaktan öte bu bi karakter meselesidir ki bence olması gerekende budur.ben ayberk in teknik konularda ben dahil burdaki bi çok kişiden daha fazla şey bildiğini düşünüyorum.ayberk in bildiklerini anlatım tarzı bazılarımıza batabilir.oda onun üslubudur.
bence ayberk e ve yiğit e gereksiz şekilde yükleniliyor bazı konularda.onlarda birbirlerine gereksiz şekilde yükleniyolar bazen.istediğim tartışmamanız değil ama olay bi noktaya geldikten sonra ki o noktayı kendileride hissediyolardır eminim konuyu çirkinleştirmeden ya özelden aralarında çözmeleri yada birbirlerine bişey katamadıklarını anlayıp üstelememeleridir.benim ve sanırım herkesin rahatsızlığı bu.ne ayberk ne yiğit nede diğer arkadaşlarla ne benim ne yönetimin kişisel olarak sorunu yok, olamazda..heleki kuralların uygulanması hususunda kişiye yönelik üsteleme mümkün değil.böyle bi düşünceye kimsenin kapılmasını istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt