Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Golf VI GTI Satışta!

Ozaman yasasın devletimiz yasasın ÖTV KDV ...

ben olsam yeni golf R yada scırocco R tercih ederdim ama çok para.

o fiyata evo 10 yada imreza 2.5 sti alınabilir :)

ulan zaten sinirliyim su an ogunku adamı oyle bi sovoyuromki oh oh oh . 135 almısmısmıs

bugun ankara mazda bayisinda bir mazda 3 e (2.3 turbo olani) 104 bn tl diyorlardi. ona gre bakarsak bu fiyat normal bence

Yunus'um istedikleri rakam yine de yüksek ama onun motoru da yeni bildiğim kadarıyla onun da etkisi olabilir.. :)

Yunus'um istedikleri rakam yine de yüksek ama onun motoru da yeni bildiğim kadarıyla onun da etkisi olabilir.. :)

oyle yada boyle artik pazardaki rakiplern cou bu fiyatlarda. alperle bugn baya bi dolandik bayileri. leon bile etmeyen arabalardan golf parasi isteniyor ama sadece belli bir arac fiyattan elestiriliyor.

bu arada bombaydi. mazdadaki elemanla baya muhabbet ettk falan sonra sordu sende ne var dedi tsi leon var dedim abi tsi baska dunya bu 1.6 lar acmaz seni bunlara nie bakion diye cevap geldi :D

Golf damarı tuttu adamın.. :D :D

yavru İngiltere'de falan GTI 20K Sterlin değil mi. ??

yavru bence fiyat Doğuş tarafında da şişiriliyo gayet de..

yavru bence fiyat Doğuş tarafında da şişiriliyo gayet de..

dierleri ne kadar sisiriyorsa onlarda o kadar sisiriyor' ulen 50 bin tlye rezil otomatik sanzimanli corolla satilio bu ulkede be hele 1.3 dizel astralara hic girmiom dous mu batio millete

Geri
Üst Alt