Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Golf VI GTI Satışta!

ömer 20 bin tl para verip benim ibizadan daha az yakacak ve daha iyi gidecek bir araba göster gidip onu alayım :D

Valla golf ne kadar kalite olursa olsun o parayı hak etmiyor.İnsan 40 bin tl fazla verirken standardına göre biraz daha şekil bişey ister ama golf de bu yok.Burdaki herkes zaten aynı düşüncede hemen hemen.O paraya neler var neler...Bende Hakan gibi bir e46 m3 peşinde olurdum yada 2. el bi audi a5 e bakardım.İlla sıfır olacaksa scirocco yada cupra olurdu.

Leon Cupra'nın fiyatının kampanyalı 77.000, tavsiye edilen 79.000 olduğu düşünülürse fiyat gayet normal.

ayberk cupraya BEN asla o parayı vermem ben aracımı 2008 temmuz ayında 0 aldım bu yazılan fıyattan 16 bın altında... yanı o zaman 1.6 s lıne a3 ıle cupra aynı fıyattaydı...:s

---------- Post added at 09:31 ---------- Previous post was at 09:29 ----------

[/COLOR]tabı su anda sıfır alacak olsam gıdıpte 77 verıırken cok dusunurum:)

şoyle bı durumda var bu kalıtedekı aracların 0 fıyatları genelde bu rakamlarda.. oyuzden kımıne gore deger kımıne gore degmez:)

Fiyatı güzelmiş, o kadar bütçeyi araba için ayıracak olabilsem ben tercih ederdim zevkle. Amaç zevkse paranın çok önemi olmaz ama tasarruf sa zaten o arabaya sadece uzaktan bakmak en güzeli.

Golf'e bu kadar para hayatta vermem..
velakin 84 gibi bi rakamla ağzına kadar dolu 160 TSI düz Scirocco'ya 210-220hp binerim yahu rahatlıkla..

sen şirokko al ben 2005 m3 e binerim :D bu paraya hemde gırtlak dolu bir m3

İyide arkadaslar ben aracımın siparisini verirken dogusa sormustum yaklasık 1.5 ay önce zaten golf gti satılıyordu yine sipariş usulü nasıl yeni satışa sunulmuş onu anlamadım ??

---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

Valla golf ne kadar kalite olursa olsun o parayı hak etmiyor.İnsan 40 bin tl fazla verirken standardına göre biraz daha şekil bişey ister ama golf de bu yok.Burdaki herkes zaten aynı düşüncede hemen hemen.O paraya neler var neler...Bende Hakan gibi bir e46 m3 peşinde olurdum yada 2. el bi audi a5 e bakardım.İlla sıfır olacaksa scirocco yada cupra olurdu.

Böyle konusuyorsunuz benimde kafama takılıyor ibizaya 50 bin tl verilirmi diye arkadaslar yapmayın benimkide biraz alt kademe ama bende ibizanın gti ını alıyorum biyandan da arkadaslarım elestiriyor beni hergun o para o arabaya verilirmi diye...

İyide arkadaslar ben aracımın siparisini verirken dogusa sormustum yaklasık 1.5 ay önce zaten golf gti satılıyordu yine sipariş usulü nasıl yeni satışa sunulmuş onu anlamadım ??

---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

Böyle konusuyorsunuz benimde kafama takılıyor ibizaya 50 bin tl verilirmi diye arkadaslar yapmayın benimkide biraz alt kademe ama bende ibizanın gti ını alıyorum biyandan da arkadaslarım elestiriyor beni hergun o para o arabaya verilirmi diye...
Bizede leonu almadan neler söylediler bizde golf varken. Kafamızı bulandırdılar. Fakat hepsi boş konuşmuşlar. Hayatlarında leona el sürmemiş insanlar yorum yaptılar. E insan oğlu tabi birinin söylediğine atlıyoruz. Yani diyeceğim son karar her zaman sizin. Yok o arabaya o kadar para verilirmi falan sana ne diceksin ağzını kapatacaksın. Ben şu anda leondan o kadar çok memnunumki daha önce nasıl böyle bir aracı keşfedememişiz üzülüyorum en çok ona yanıyorum. Umarım açıklayıcı olmuştur.

zafacım bence tamamen maddıı durum meselesı kımene gore deger kımıne gore degmez ama neden degmesın tas gıbı araba cok guzel bı motoru seklıde cok ıyı ve SENIN beklentılerını karsılıyor o zaman olay bitti...mesela senın kafan da 50 tl bı mıktar vardı 150 200 hplık bır arac vardı tek kapı ve sekıl bır araba dusunuyordun araca yuklenmeden stock bınmek ıstıyorsun sonuc ıbıza cupra ...

Geri
Üst Alt