Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Golf VI GTI Satışta!

Opel fiyat konusunda kendini aştı zaten yeni Astra'nın 1.6 benzinlisini incelemiştim eski bi motor da bildiğim kadarıyla üstündeki 47 liste fiyatı o da saçma..

Golf bildiğiniz gibi efsane bununda etkisi ile zaten bu fiyat bekleniyordu fazla söze gerek yok alana hayırlı olsun sadece fiyat konusunda fikir yapın dedi diğer markalar ne alaka konu resmen dağılmıs okumaktan ilk defa sıkıldım lütfen kusuruma bakmayın

Golf bildiğiniz gibi efsane bununda etkisi ile zaten bu fiyat bekleniyordu fazla söze gerek yok alana hayırlı olsun sadece fiyat konusunda fikir yapın dedi diğer markalar ne alaka konu resmen dağılmıs okumaktan ilk defa sıkıldım lütfen kusuruma bakmayın

alakasız fiyatlara rakipleri varken bu fiyatı eleştirmek doğru değil diyoruz bizde.

yunus mazda 3ün 2300cc motoruyla gti 2000cc motorunun ötv'si aynı mı?

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

şimdi baktım da birisinin ötv'si yuzde 84 diğerinin yuzde 60. yani mazda verginin kurbanı biraz da.

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

bu arada 260hp mps.

alakasız fiyatlara rakipleri varken bu fiyatı eleştirmek doğru değil diyoruz bizde.

emrecim varda kaç tane satılıyo allah aşkına kendinden söylüyorsun alakasız fiyatlar diye bu paralara ne arabalar var yaw 3-5 sn daha hızlı gidicem diye yazık bu paralara verenede hayırlı olsun tabi.

emrecim varda kaç tane satılıyo allah aşkına kendinden söylüyorsun alakasız fiyatlar diye bu paralara ne arabalar var yaw 3-5 sn daha hızlı gidicem diye yazık bu paralara verenede hayırlı olsun tabi.

çatır çatır hedefleri neyse satıyorlar abicim.

nette bu kadar saçma sapan pahalı yalanları olmasa emin ol o satışlar katıylada artar. o arabanın hakkı olan para o çünkü.

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

yunus mazda 3ün 2300cc motoruyla gti 2000cc motorunun ötv'si aynı mı?

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

şimdi baktım da birisinin ötv'si yuzde 84 diğerinin yuzde 60. yani mazda verginin kurbanı biraz da.

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

bu arada 260hp mps.

mazda 3 bir golf kadar kaliteli yada yüksek maliyetlere sahip bir araçmı melih

iyi işte aynı vergide olsalar aynı paraya satılcaklar zaten. arada 50hp var o da aradaki kalite farkı olsun :D Yan gti ne kadar pahalıysa mps de o kadar pahalı bence.

he ben bu tarz bi araba acak olsam tabi ki mps'ye para vermem, gti dururken.

şu 65e de typR varken 85e gti almam ama :D

iyi işte aynı vergide olsalar aynı paraya satılcaklar zaten. arada 50hp var o da aradaki kalite farkı olsun :D Yan gti ne kadar pahalıysa mps de o kadar pahalı bence.

he ben bu tarz bi araba acak olsam tabi ki mps'ye para vermem, gti dururken.

şu 65e de typR varken 85e gti almam ama :D

melih bende onu diyorum. artık neredeyse ne alıyorsan onu veriyorsun. mal bu deniyor ve kim hangisini beğeniyorsa onu alıyor.
gerçi ankaradaki mazda bayisinde bir metalik bordo mps var rengine hasta oldm orası ayrı.:D

tahmin ediyorum o rengi ya çok güzel gerçekten. bir de mavi bi rengi var onun o da çok sexy =)

gti'ın ayrı bi tikky havası var ya onu begeniyorum ben :D iç koltukları filan burberry gibi maşallah =)

Geri
Üst Alt