Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

vana müthiş yardımlar gidiyor....

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında mstfcfc tarafından paylaşıldı.

1. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    fi yapı 500 daire yapacağını açıkladı...35 trilyon maliyeti(eski parayla)
    iş adamları 1 trilyon(eski parayla)
    ALLAH'ım onlardan razı olsun az veya çok yapalım destek olalım ordaki kardeşlerimize yapn veya yapmayan herkesten rabbim razı olsun...saygılar
    iyi akşamlar

Bunu beğendi. AlperMertKocak bunu beğendi.
  2. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Evet yardım yapılıyor dünya kadar kamyon gitti haberler basbas bağırıyor şu kadar çadır battaniye vs ülkenin her yanından kamyonlar çıkıyor yola bunların hepsi güzel şeyler...
    Fakat yardımlar bize ulaşmadı gelmedi diyen insanlar var biraz önce haberlerde verdi çevre bakanı köye gitti 80 küsür çadır yolladık size diyor köylü bize 30 küsür geldi diyor.

Yardımların bir kısmının "farklı" yerlere "dağlara" götürüldüğünden kaçırıldığından şüpheleniyorum.

ofb37, tuğra ve altıpatlar bunu beğendi.
  3. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    beyler işin işine siyaseti eklersek yine kilit olur bu konu..yine açılır yine kilit..burası yeri değil

4. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    ben sadece yapılan yardımı paylaşmak istedim....

5. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    samanyolunun düzenlediği vana yardım proğramında toplam 65 trilyon gelir elde edilmiş...:)

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    allah razı olsun :)

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    1 sene bu insanların orda barınma-gıda-ısıma giderleri ve şehir yapılanması için çok yardıma ihtiyaç var Van yeniden kurulacak girilebilecek bina kalmamış malesef yani bu paraların gideceği yer belli orda askeriye de mevcut artık yardım malzemelerini askeriyenin yardımıyla dağıtılıyormuş... 2-3 çadır yada battaniye dağa kaçmış diye tüm halkı karalamıyalım devlet istediği sürece askeriye gayret gösterdiği sürece eminim terör bi daha ayağa kalkamıycak... şuan terör örgütü de o topraklarda halka yardımlarımızdan emin olun çok rahatsız!!! sizce neden? kör ettikleri halk gerçekleri görecek diye elbette oylar gidecek dava bitecek diye.... Lütfen terör örgütü ve yandaşlarının yaptığı zulmü bizde yapmıyalım onlar askeri bombalarken kürt halkı da ölsün mühim değil diyebiliyo şimdi böyle düşünerek bırakın yardım etmeyin diyerek bizde aynısını yapmış olmuyomuyuz?? kurunun yanında yaşta yanar sıkıntı değil diyenler var elbet ama oradaki şartlar çok zor arkadaşlar Rabbim yardımcıları olsun inşallah...

8. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    magdur olanlarin allah yardimcisi olsun insallah yardimlarin daha fazlasi olur birde yagmalamasalar da degirini bilseler ne guzel olur

9. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    allah yardımcıları olsun..hem depremzedelerin hem de kızılayın..

Sayfayı Paylaş