Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vana müthiş yardımlar gidiyor....

İşte Her kürt ün böyle düşünmediğinin küçük bi kanıtı şırnakta terör eylemi yapan gençler arasında olay çıkmış esnaf eylemlere karşı çıkmış siz artık çok oldunuz demeleri üzerine birbirlerine girmişler esnaflar şerefsizleri bir güzel dövüp dağıtmışlar bunları duyduğuma çok seviniyorum açıkcası...

Esnafın derdi vatan millet değil Serhat..dükkanları malları zarar görüyor diye tepki koyuyorlar

Esnafın derdi vatan millet değil Serhat..dükkanları malları zarar görüyor diye tepki koyuyorlar

Peki Bu Esnaf Körmü Bunların Derdininin Kürtlük Değil Sadece Propoganda Eylem Olduğunu Görmüyolar mı? Senelerdir sesleri çıkmıyor her akşam bu olaylar yaşanıyorken deprem sonrası görülen bütünlüğün ve terör ün sıkışma noktası olarak ta göremezmiyiz? Artık uyutulan cahil hiçbişeyden anlamayan halkın uyanma vakti bakalım bu onlara bi ders olacak mı... Benim vatanımın derdine zaten ben düşerim Erkan abi onlar düşmese bu davayı bitirmese de olur çünkü bu davayı bitiremeyen gene bizleriz onlar değil.... Askeriyemiz güçlü ve emin olun istihbaratı çok sağlam TSK isterse terör ü bu dağlardan siler bence olay budur... tek temennim askeriyenin bu tutumunu sürdürerek terör e göz açtırmaması...

Sene 1977-1980 Türkiye kaynıyor hergün birileri öldürülüyor bir yerler basılıyor Konu = SAĞCI / SOLCU
Sene 2005-2011 Türkiye kaynıyor heryerde eylem yapılıyor askerlerimiz şehit ediliyor Konu = TÜRK / KÜRT

Nezaman bitecek bu kavgalar insanlar ne zaman silahı bırakıp barış içinde yaşamayı öğrenecekler

İşte Her kürt ün böyle düşünmediğinin küçük bi kanıtı şırnakta terör eylemi yapan gençler arasında olay çıkmış esnaf eylemlere karşı çıkmış siz artık çok oldunuz demeleri üzerine birbirlerine girmişler esnaflar şerefsizleri bir güzel dövüp dağıtmışlar bunları duyduğuma çok seviniyorum açıkcası...
evet abi bende duymuştum bu haberi helal olsun artık neyin gerçek olduğunu görmüşler demek ki...

Geri
Üst Alt