Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vana müthiş yardımlar gidiyor....

[h=2]Arap televizyonu El Arabiya, Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın Türkiye'deki depremzedelere 50 milyon dolar yardım yapma kararı aldığını açıkladı.[/h]

Bu kadar büyük parayı devlete yollar devlette cari açığı kapatmada kullanır

sizlerden ricam siyasete girmeyelim beyler..
biliyorum bana kızıyorsunuz fakat burada olmaz

her şeyden önce bizim tarihimizde düşene el uzatmak vardır..kim olursa olsun.. bu bizim büyüklüğümüzün göstergesidir.. müslüman müslümana el uzatır..müslüman kardeşi hata yapmış da olsa.. kıymeti bilinmezsede bu kıymet bilmeyenlerin küçüklüğünü gösterir.. biz vandaki günahsız kardeşlerimizi düşünüp, güzel bakmaya çalışalım yine de..

yağmalar konusunda..ben de seyrediyorum 3-4 gündür.. değil türkiye dünya elindeki tüm yardım stoğunu gönderse malesef van ın ihtiyacını karşılayamayacak gibi gözüküyor..

şehitler içinde biran önce bu tip programlar yapılır inşallah diyorum..

Devlete gönderilip devlet eli ile birşeyler yapılacaksa tamam,ama yok belli kısmı Van belediyesine yada ilçe belediyesine yardıma muhtaclara dağıtın diye gönderilirse eyvah eyvah,hakkımı helal etmem..

devlet eliyle olur büyük ihtimalle gökhan abi...

Şuan ki durum kadar olurdu en fazla.
İnsanlar kazanmaya çalışıyorlar orayı. Terörün bitmesi için bazı şeyleri anlamaları şart bunun için bu kadar yardım gitti halktan.

Ya dün babasını ve abisini Van da şehit vermiş adam 1000 lira bağışladı bir düşün niye?

İlerde ben, benim arkadaşlarım çocuklarım akrabalarım oraya askere gidebilir, pkk bu köylere girip mühimmat atıyor karakollara onlarda haklı olduğunu düşünüyor.

Bunun değişmesi lazım.

Bak bir izle istersen.

Köyde erkek yok dağda hepsi. Şimdi bu insanlar (tüm doğuyu genellemiyorum) burada olabilecek olası bir depremde bana mı yardım edecek? Ama birde askerin tavrına bakın video da.

Engin Ata'nın Videoları | Facebook
kardeşim herşey ortada zaten işte arkadaş paylaşmış hepsi terorist bunlarım gormuyomusunuz ya bu kadarmı kör olunur anlamıyorum resmen mehmetçigi kendileri öldürüyor sonra aptalı oynuyorlar komutan söylüyor işte bize evin damından ateş açıldı diye kim ne derse desin ben bu insanları bizden saymıyorum ve hepsine lanet okuyorum...

Devlete gönderilip devlet eli ile birşeyler yapılacaksa tamam,ama yok belli kısmı Van belediyesine yada ilçe belediyesine yardıma muhtaclara dağıtın diye gönderilirse eyvah eyvah,hakkımı helal etmem..
bende hiç etmiyorum gökhan.bu insanların gerçek yüzünü bilipte birşey yapamamak çaresiz kalmak beni deli ediyor...

Geri
Üst Alt