Vag-com kodlama hakkinda yardim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Vag-com kodlama hakkinda yardim

wezosso

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sabit konudada sordum ancak kimseden cevap alamadım bu yüzden konu açma ihtiyacı duydum kusura bakmayın.ben aracımda sadece welcome modunu aktifleştirmek istiyorum istanbul da bana yardım edebilecek bi arkadaş ya da bildiginiz bi yer var mı ?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

igci_01

Kayıtlı Üye
yani ender elektronikde var da gereksiz para istiyor sizin elinde vagcomu olan bir arkadaş dan ucuz yollu rica etmeniz daha makul olacaktır

sinanss85

Kayıtlı Üye
herhangi bir seat serwis yapmıyormu onu ibrelerin selamını diyorsunuz dimi capon selamı:) bnmkini serwiste yaptılar para wermedim

sinanss85

Kayıtlı Üye
Gecen sene serviste yaptirmak istedigimde yapamiyoruz biz demislerdi. (Bursa Dogus)
nasıl yapıldıgını bilmiyorlardır vag com da menulerı nasıl yapıldıgı yazıyor sızde yönlendırebılrısınız yada yolunuz duserse ankaraya halledelım bırlıkte vag com dıye konu baslıgı war detaylı analtımı war serwıste yonlendırın derım yada skoda ekıbıde yapıyor bunu superblerden dolayı bılıyorlar genelde

wezosso

Kayıtlı Üye
ewt elinde vagcomu olan bi arkadas uygun olarak yaparsa super olur aslında elektronikci ne kadara yapıo acaba bilen varmı

wezosso

Kayıtlı Üye
ankarayamı gelsem napsam acaba :D istanbuldaki arkadaslardan cevap veren yok :(

Üst Alt