Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Vag-com kodlama hakkinda yardim

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında wezosso tarafından paylaşıldı.

1. wezosso

wezosso SCW Üyesi

129
    27
    28
    arkadaşlar sabit konudada sordum ancak kimseden cevap alamadım bu yüzden konu açma ihtiyacı duydum kusura bakmayın.ben aracımda sadece welcome modunu aktifleştirmek istiyorum istanbul da bana yardım edebilecek bi arkadaş ya da bildiginiz bi yer var mı ?
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    yani ender elektronikde var da gereksiz para istiyor sizin elinde vagcomu olan bir arkadaş dan ucuz yollu rica etmeniz daha makul olacaktır

Bunu beğendi. wezosso bunu beğendi.
  3. sinanss85

sinanss85 SCW Üyesi

367
    132
    43
    herhangi bir seat serwis yapmıyormu onu ibrelerin selamını diyorsunuz dimi capon selamı:) bnmkini serwiste yaptılar para wermedim

4. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    capon selamımı bilmem ama servislerde başladıysa serviste rica ile halledilir ozaman

5. eScape

eScape SCW Üyesi

365
    106
    43
    Gecen sene serviste yaptirmak istedigimde yapamiyoruz biz demislerdi. (Bursa Dogus)

6. sinanss85

sinanss85 SCW Üyesi

367
    132
    43
    nasıl yapıldıgını bilmiyorlardır vag com da menulerı nasıl yapıldıgı yazıyor sızde yönlendırebılrısınız yada yolunuz duserse ankaraya halledelım bırlıkte vag com dıye konu baslıgı war detaylı analtımı war serwıste yonlendırın derım yada skoda ekıbıde yapıyor bunu superblerden dolayı bılıyorlar genelde

7. wezosso

wezosso SCW Üyesi

129
    27
    28
    ewt elinde vagcomu olan bi arkadas uygun olarak yaparsa super olur aslında elektronikci ne kadara yapıo acaba bilen varmı

8. sinanss85

sinanss85 SCW Üyesi

367
    132
    43
    para werme bence ucretsız yapılan bısey cunku

9. wezosso

wezosso SCW Üyesi

129
    27
    28
    ankarayamı gelsem napsam acaba :D istanbuldaki arkadaslardan cevap veren yok :(

10. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    Keske ankara da olsaydin halledebilirdik;)

Bunu beğendi. wezosso bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş