Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-com kodlama hakkinda yardim

1 haftaya kadar bişi cıkmazsa geliyim bari koca istanbul dan yardımcı olcak arkadas yok bizde başkente gideriz leonlu dostlarımızın yanına :D

ozaman vagcom bahane muhabbet şahane olur :D gelmişken Kadir in lastiklerede bakarım :D hem ziyaret hem ticaret

ozaman vagcom bahane muhabbet şahane olur :D gelmişken Kadir in lastiklerede bakarım :D hem ziyaret hem ticaret
beklerim kardeşim bagajada yükleriz gider:D:D şaka biyana geleceğin zaman bi haber wer buluşma ayarlarız araçtada ne sorun warsa çözeriz

yüklerim lastikleride gelirim okadar yolu geldikten sonrada elim boş dönmem heralde :D

koca İstanbul da tek bir kodlama için bana yardımcı olabilecek bi arkadas yokmu :mad:

Yaptirmak istiyosaniz bahcesehirdeyim ben gelebilirsiniz yanima.. Bazende bahcelievler bakirkoy tarafinda oluyorum.. Yakinsaniz gelebilirsiniz.. Cuma gunu donus yapicam istanbula...

Burdanda Murat a teşekkürlerimi sunuyorum artık leonum bana selam veriyor :D

Geri
Üst Alt