Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-com kodlama hakkinda yardim

wezosso

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sabit konudada sordum ancak kimseden cevap alamadım bu yüzden konu açma ihtiyacı duydum kusura bakmayın.ben aracımda sadece welcome modunu aktifleştirmek istiyorum istanbul da bana yardım edebilecek bi arkadaş ya da bildiginiz bi yer var mı ?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

yani ender elektronikde var da gereksiz para istiyor sizin elinde vagcomu olan bir arkadaş dan ucuz yollu rica etmeniz daha makul olacaktır

herhangi bir seat serwis yapmıyormu onu ibrelerin selamını diyorsunuz dimi capon selamı:) bnmkini serwiste yaptılar para wermedim

Gecen sene serviste yaptirmak istedigimde yapamiyoruz biz demislerdi. (Bursa Dogus)
nasıl yapıldıgını bilmiyorlardır vag com da menulerı nasıl yapıldıgı yazıyor sızde yönlendırebılrısınız yada yolunuz duserse ankaraya halledelım bırlıkte vag com dıye konu baslıgı war detaylı analtımı war serwıste yonlendırın derım yada skoda ekıbıde yapıyor bunu superblerden dolayı bılıyorlar genelde

ewt elinde vagcomu olan bi arkadas uygun olarak yaparsa super olur aslında elektronikci ne kadara yapıo acaba bilen varmı

ankarayamı gelsem napsam acaba :D istanbuldaki arkadaslardan cevap veren yok :(

Geri
Üst Alt