Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üye Olmadan Konuları Okuma

Kısıtlama şart ama Serbay zaten cevap vermiş yapacağım diyorsa yapar my lord:)

xx

açık kalmasında bence bi sakınca yok arama motorları konusunda da faydalı diye biliyorum..
velakin IP üzerinden süre sınırlaması gibi bişi olursa atıyorum 5-10dk. gibi..illaki modemini açıp kapatınca girmek isteyen yine girer okur ama en fazla bi kaç defa yapar sonrasında üşenir artık sonuçta..tabii taşı delen de çıkar elbet.. :D :D

açık kalmasında bence bi sakınca yok arama motorları konusunda da faydalı diye biliyorum..
velakin IP üzerinden süre sınırlaması gibi bişi olursa atıyorum 5-10dk. gibi..illaki modemini açıp kapatınca girmek isteyen yine girer okur ama en fazla bi kaç defa yapar sonrasında üşenir artık sonuçta..tabii taşı delen de çıkar elbet.. :D :D

mesela bu sistem bende işe yarar gidipte modemi açıp kapatmam uğraşmam :D üye ol daha kısa daha kolay

Arkadaşlar bize özel olan yerleri kapattım, kimlik bilgileriniz, üyelerimiz, vs bazı forum bölümleri google ye kapattım

iyi olmus, benim plakayi aratinca google dan, forum cikiyor iyi bir durum degil.. uye bilgileri niye indeksleniyor anlamis degilim, umarim olmaz bu duzeltmeden sonra

forumun misafirlere açık olmasının avantajı var arkadaşlar...
aynen şöyle insanlar girip okuyorlar..ve ortamı beğenip üye oluyorlar..diğer türlü bizim sohbetimizi dostlumuzu göremeden geçip gidecekler..
şu an üyelerimize bakalım daha kendini tanıtmamış yorum yapmamış tanımadığımız ne kadar çok üyemiz var..ben baktım ve gördüm..
bunun dışında ben okulda iken giriyorum ama online olmuyorum o an misafir oluyorum..belki bunu bizden başkaları da yapıyordur..
ara sıra diğer seat sitesinde ne gibi konular var diye bakayım dedim..üye olmayınca okunmuyor..ve içimden de şunlar ne yazıyor diye merak edip üye olmadım..
ki ben SCW ye üye olmadan önce oranın bilgilerini doldurmuştum sadece tc kimlik no istiyor diye üye olmaktan vazgeçmiştim..

bi de şöyle düşünelim..X kişi yazılarımızı okuyamıyor ve üye oluyor..ilk mesajı dikkat etmediği için herhangi bir konuya yada merak ettiği için konu açıyor..
ve biz ona ilk olarak sizi üyeler bölümünde tanıyabilirmiyiz diyoruz..
ama dışardan okuyunca kendini tanıtmak zorunluluğunu anlayıp kendilerini tanıtıyorlar
tabi bunlar benim düşüncem:eek:

bence disariya limitli acik olmali , bir cok sitede boyledir bir sayfasini okursunuz aradiginiz bilginin baska sayfa talep ettiginizde uye olmanizi gerektirir.. yoksa uye olmaya neden ihtiyac duysun kisi soru sormak istemedikce, hersey okuyabiliyorsa

evet google da plakamı yazınca adım soyadım en üst sırada çıkıyor :confused: kötü olmuş bu

Madem Google'nin bizim yazdıklarımızı görmeye ihtiyacı var,
O zaman Google'yi siteye üye yapsın sevgili WebMaster'ımız sorunda çözülsün işte :D :D

Başkada üye olmayan kimse göremesin :)

Geri
Üst Alt