Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üye Olmadan Konuları Okuma

forumun misafirlere açık olmasının avantajı var arkadaşlar...
aynen şöyle insanlar girip okuyorlar..ve ortamı beğenip üye oluyorlar..diğer türlü bizim sohbetimizi dostlumuzu göremeden geçip gidecekler..
şu an üyelerimize bakalım daha kendini tanıtmamış yorum yapmamış tanımadığımız ne kadar çok üyemiz var..ben baktım ve gördüm..
bunun dışında ben okulda iken giriyorum ama online olmuyorum o an misafir oluyorum..belki bunu bizden başkaları da yapıyordur..
ara sıra diğer seat sitesinde ne gibi konular var diye bakayım dedim..üye olmayınca okunmuyor..ve içimden de şunlar ne yazıyor diye merak edip üye olmadım..
ki ben SCW ye üye olmadan önce oranın bilgilerini doldurmuştum sadece tc kimlik no istiyor diye üye olmaktan vazgeçmiştim..

bi de şöyle düşünelim..X kişi yazılarımızı okuyamıyor ve üye oluyor..ilk mesajı dikkat etmediği için herhangi bir konuya yada merak ettiği için konu açıyor..
ve biz ona ilk olarak sizi üyeler bölümünde tanıyabilirmiyiz diyoruz..
ama dışardan okuyunca kendini tanıtmak zorunluluğunu anlayıp kendilerini tanıtıyorlar
tabi bunlar benim düşüncem:eek:

yeni stickerlar iyidir inş serbay bi beklioruz :D

mesela benim merak ettiğim bişey var siteden banlanan üyeler başka bir üyelik alıp girebiliyor mu? :confused:

mesela benim merak ettiğim bişey var siteden banlanan üyeler başka bir üyelik alıp girebiliyor mu? :confused:

Üye olurken TC kimlik numarası isteniyor...Bu kişiler başka birisinin kimlik numarasını vererek üye olabiliyorlar...Kendi TC kimlik numarasını ilk üyeliğinde kullandığı için banned halinde aynı numara ile üyelik alınamıyor benim bildiğim...

TC No ile üyeliği kaldırdık artık Sezgin'im.:)

Geri
Üst Alt