Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üye Olmadan Konuları Okuma

Arkadaşlar bize özel olan yerleri kapattım, kimlik bilgileriniz, üyelerimiz, vs bazı forum bölümleri google ye kapattım

yandakı profıl bılgısde plaka isim yaş il yazıyo burda o kadar da onemlı bısey var mı? ben kacırıyorum galıba:confused:

bu konuda en kötüsü misafir üyeler alininde dediği gibi işine yarayan bilgileri alıp kaçıolar :D sticker olayıda gerçekten öle %50 sinde sticker yok üyelerin

ya stıcker olayını elestırmek ıstıyorum... arka sılecek stcker yuzunden stabıl calısmıyorr. cozumm bulalımmm !! tasarımı farklılastırsak ama arka cam kucuk :S ıcerı yapıstırcak camlar fılmı :confused: ne yapsakk :confused:

ya stıcker olayını elestırmek ıstıyorum... arka sılecek stcker yuzunden stabıl calısmıyorr. cozumm bulalımmm !! tasarımı farklılastırsak ama arka cam kucuk :S ıcerı yapıstırcak camlar fılmı :confused: ne yapsakk :confused:

bn eski aracımda vwturk stickerını tersten yapıştırmalı yaptırmıştım reklamcıya yapıştırmıştım güzel oldu fakat film yoktu bizim araçlar kendiliğinden karartmalı napıcaz bilemiorum silecek sıkıntılı stickere zarar verir

bn eski aracımda vwturk stickerını tersten yapıştırmalı yaptırmıştım reklamcıya yapıştırmıştım güzel oldu fakat film yoktu bizim araçlar kendiliğinden karartmalı napıcaz bilemiorum silecek sıkıntılı stickere zarar verir

bır endustrı muhendıs aday adayı olarak bır tasarım yapımm dıcemde beceremem kı :D aramızda ıc mımar yada mımar arkadaslar var onlara havale edıyorumm bu konuyuu.. camın sol altına sılecegın gıtmedıgı bıyere guzel bır tasarım...

6-7 ay oldu hatta daha fazlada olmuş olabilir ilk organizasyonda takmıştım o gün bugundur silecek calısıyo falan stıker'da sorun yok hala ilk günki gibi :)

6-7 ay oldu hatta daha fazlada olmuş olabilir ilk organizasyonda takmıştım o gün bugundur silecek calısıyo falan stıker'da sorun yok hala ilk günki gibi :)

bendede şuan bi zarar yokta olabilir die sölüorum üstüden çalıştığı için demekki olmuyor ne güzel :D

valaha benım o stıckerın oldugu bolumu sılecek ıyı sılmıyorr stıcker sokulduu gene ıyı sılmıyor galıba sılcegın uclarıı pertt :D

Geri
Üst Alt