Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uba 88 video!

adamlar modifiyelerini yapmışlar çıkmışlar yola cupra tayyarı tokatlamış sonuç bu tayyarcıda diğeride bunu kabul ediyor. bu saatten sonra yok o olsaydı yok ub olsaydı demenin hiç anlamı yok.

+Katılıyorum olan olmuş :D

UBA 4 boy fark atmış :D

Yeni deneme yapılmış Duyduguma göre bu akşamın galibi yine cupra olmuş Tebrik etmek lazım 6 boy :D:D

kendini beğenmiş hondacılar ne diyor bu işe. dünden beri nayıırrr nolamazzz tayyar geçilemezzz modundaydılar ya :D

Şimdide arkadaşlar Aşırı beslemeli civiclerimiz var onlarla deniyelim diyolar Type-R ne zaman geçilirse veya Vti' ne zaman geçilirse sebepleri hazır (vites kaçırmıştır,Sağlıklı değil bu patlak vtecle deniyosunuz, bizim araba daha ağır, kesin 95 oktan almıştır ondan olmuştur,vteci sürmeyi bilmiyo kesin ondan) felan gibi bahaneleri var geçilirse eğer honda :D:D

dünyanın sonu sanki. bu yüzden honda markasına uyuz oluyorum. adam gibi kullanıcı profili yok.

Şimdide Cuprayla Type-R denemedi Cupra şuan Tommi makinen Evoyla deniyomuş diyolar anlamadım gitti.:)

İlk eklenen videonun ne olduğu belli değil. Hiçbirşey anlaşılmıyo bile. Ki bi Japon, benzer şekilde yüklenmiş bi Alman'ı her zaman geçecektir. 2.0 atmosferik 240hp alabilen bir marka ile, 2.0 Turbo 240hp alabilen bi markayı performans olarak ben kıyas olarak görmüyorum bile. Bende buraya ağzına kadar doldurulmuş VTI videoları koymayı bilirim :) Ama ağzına kadar dolu Cupra bulmak zor. İnsanlar doldururken neden hep Japon arabalarını seçiyolar acaba.. Demekki sizin kadar bilmiyolar herhalde bu işi :D Başka konunun altında Hulk'un videoları var girin izleyin. EK9 kasa, stock Type-R motoru ve sadece Turbo.. Eklediğim bir videosu var, atmosferik haliyle Leon Cupra'yla denerken..
Type-R'ı öven kimse zaten, hiçbir Cupra hiçbir Type-R'ı geçemez demiyor. Ancak sizin yaptığınız sanki biz böyle diyomuşuz gibi davranmak..

Geri
Üst Alt