Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uba 88 video!

Ben pek bişi anlamadım ama cupra çağlar abinin cupra diymi :D:D

TypeR ları çok severim ama Cupranın yanında pek lafı olmaz :)

Tech de Sc lı type r ın sahıbı de 3-4 boy kadar gecıldıgını kendı yazdı ayberk,tartısmalar gırla gıttı zaten :)konu tatlıya baglandı zaten araba sahıplerının yazdıkları ıle :)

Tabi birde Turbo Type-R'la denemesi sağlıklı olur. Nede olsa s.charger, ürettiği gücün %15'ini kendini çalıştırmak için kullanıyo. Gene Cupra Type-R konusuna dönebilir burası :D Dolu Type-R, dolu Cupra'nın içinden geçer ama. VTI'ların neler yaptığını sen biliyosun :)

Tabi birde Turbo Type-R'la denemesi sağlıklı olur. Nede olsa s.charger, ürettiği gücün %15'ini kendini çalıştırmak için kullanıyo. Gene Cupra Type-R konusuna dönebilir burası :D Dolu Type-R, dolu Cupra'nın içinden geçer ama. VTI'ların neler yaptığını sen biliyosun :)

Dolu bi type-R dolu bi cupranın içinden geçemez type-R turbolanmadıgı sürece.

Bu videoda öğreniği olmuş cupra orjinal turbosuyla yürüyo turboyu büyüttügünde Gt30R gibi bi turbo takarsa sonuç daha farklı olur.

Not: Prof.çekimle Type-R ve Cupra Akşam Bir daha Deniceklermiş.

Dolu bi type-R dolu bi cupranın içinden geçemez type-R turbolanmadıgı sürece.

Bu videoda öğreniği olmuş cupra orjinal turbosuyla yürüyo turboyu büyüttügünde Gt30R gibi bi turbo takarsa sonuç daha farklı olur.

Not: Prof.çekimle Type-R ve Cupra Akşam Bir daha Deniceklermiş.
Bende yorumumda zaten Turbo olmasına dikkat çektim.. S.charger'ın yarattığı güç kaybını başka niye yazmış olabilirim :)

videonun çekildiği aracın aynasına bakınca tipo aklıma geldi sadece. başka bi nane anlamadım ben.

sanyo scp-5300
fotoğraf çekme özelliğine sahip ilk telefon. Her ne kadar çekim kalitesi çok iyi olmasa da kameralı olarak piyasaya çıkan ilk telefon.

[ımg]http://www.seatclubworld.com/imgupload/uploads/7ae83f4b6ef71cc66a3392c50594d04f.jpg[/ımg]

bunlar çektiler herhalde...

:d :d :d

adamlar modifiyelerini yapmışlar çıkmışlar yola cupra tayyarı tokatlamış sonuç bu tayyarcıda diğeride bunu kabul ediyor. bu saatten sonra yok o olsaydı yok ub olsaydı demenin hiç anlamı yok.

Geri
Üst Alt