Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uba 88 video!

Japonlar parçası bol bulunuyo diye yürüyo yani.. Ben yüklüleri kıyaslamıyorum. Standartlarını kıyasladığınız zaman Japonlar zaten yürüyo Can. Parça bulunma konusuna gelince. Parça neden çok bulunur? Arz talep meselesi. İnsanlar o araçtan daha iyi verim alıyo ki o aracın parçasını daha çok alıyo. Dolayısıyla parçası çok bulunuyo. İnsanlar Alman arabalarını yüklemeye tenezzül etmiyolar ki parçaları bulunmuyo.. Basit bir örnek. Type-R motoru bir CAI ile 17hp alıyor. Turbo beslemeli bir Cupra ne kadar alır acaba..

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Ayberk Hiç Vti'la denedinmi sen ibiza cupra 2'yi ?
Evet çok denedim.

Japonlar parçası bol bulunuyo diye yürüyo yani.. Ben yüklüleri kıyaslamıyorum. Standartlarını kıyasladığınız zaman Japonlar zaten yürüyo Can. Parça bulunma konusuna gelince. Parça neden çok bulunur? Arz talep meselesi. İnsanlar o araçtan daha iyi verim alıyo ki o aracın parçasını daha çok alıyo. Dolayısıyla parçası çok bulunuyo. İnsanlar Alman arabalarını yüklemeye tenezzül etmiyolar ki parçaları bulunmuyo.. Basit bir örnek. Type-R motoru bir CAI ile 17hp alıyor. Turbo beslemeli bir Cupra ne kadar alır acaba..

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Evet çok denedim.

Sonuç ne oldu ?

Yawru yalnız soyle b faktor var,su kadar bg alabılen b marka demek yanlıs olmus,Vw o bg yı gayet guzel alır alamaz degıl ama adamlar sadece motor yapıp araba dedıklerı gaz tenekelerının ustune koymuyolar aradakı fark bu.Burda kım hondaya bok atsa bende karsı cıkarım,yukarda allah var adamlar motor konusunda 10 numara araba yapma konusunda ya eksıklerı var yada malıyetının cogunu motora yukleyıp baska seylerden feragat edıyorlar olay budur benım gozumde.Burda Cupra fanatıklıgı yada honda fanatıklıgı yapmak cok yersız,ıkısıde sonuc ıtıbarı ıle standart arabalar degıl,o bunu gecmıs su olmus bu olmus demenın manası yok.Adamlar sahıne turbo takıp ne arabalar gecıyolar napalım sahını yakalım mı o zaman ederı gıderı yok dıye ? Hondada gecer,seatta gecer ne olcagı bellı olmaz stock olmadıgı surece.
Benım sadece dıkkatımı ceken buna gercekten kesın yargı gıbı baktıgım b konu var.Ne zaman yukselıste olan b alman arabası b japonu gecer o zaman ortalık yıkılır b anda nasıl olur gecemez falan fln dıye.Heralde bununda nedenı ulkemıze ganı ganı gıren japon araba parcalarının coklugundan genel modıfıye basarısını japonların ustlenmıs olmasıdır.Neden japon arabaları yuklenıyor sorusuna karsılık da sunu derım,bgn b alman arabası aldıgımda en basıtın b cupra2 aldıgımda onun egzantırıgını falanını flanını bulcam dıye 10 takla atarım,ama b vtı aldıgımda herhangı b japon forumuna gırdıgımde bastan asagıya toplarım o arabayı aradakı fark bu ıste.

ayberkım ben bu kadar satır yazıyı bosuna mı yazdımda bana typeR fıltre ıle sunu alyo cupra kac alıyo dıye soruyosun,ben o ıyı bu kotu dıye b karsılastırmamı yapmısım yukarda.Amerıkada,avrupada alman arabaları yada avrupa arabaları dıyım ganı ganı parcalar var,bızde bunlar neden yok cunku tamamen satıs polıtıkası ıle ılgılı bsey.En basıtınden sunu dusun kendı araban Cupra2 ve TR de kac tane var ? Heralde parmakla sayabılcegımız kadar var,aynı donemın arabası olan Vtı dan kac tane var,satılıklara baksak en az 80-90 tane vardır.Hangı araba ıcın parca getırmek daha mantıklı bu ulkede pekı ?
Bunları dusunup degerlendırme yapmak lazım.kucuk b dıp not daha bızım ulkemızde bırı bsey yaptımı ardı arkası kesılmez.Eskıden atmosferık yuklu TypeR a bınen adamlar sımdı Cupra almaya basladılar.Adam kendı dıyo Cupraya chıp egsoz fıltre yap agzına kadar yuklu type R ıle yuruyosun dıyo bunu kendı kabul edıp alıyo adam.Bu ulkede spor avrupa arabalarının sayısı artmaya basladıkca parcasıda gelır,yuklenırde

ayberkım ben bu kadar satır yazıyı bosuna mı yazdımda bana typer fıltre ıle sunu alyo cupra kac alıyo dıye soruyosun,ben o ıyı bu kotu dıye b karsılastırmamı yapmısım yukarda.amerıkada,avrupada alman arabaları yada avrupa arabaları dıyım ganı ganı parcalar var,bızde bunlar neden yok cunku tamamen satıs polıtıkası ıle ılgılı bsey.en basıtınden sunu dusun kendı araban cupra2 ve tr de kac tane var ? Heralde parmakla sayabılcegımız kadar var,aynı donemın arabası olan vtı dan kac tane var,satılıklara baksak en az 80-90 tane vardır.hangı araba ıcın parca getırmek daha mantıklı bu ulkede pekı ?
Bunları dusunup degerlendırme yapmak lazım.kucuk b dıp not daha bızım ulkemızde bırı bsey yaptımı ardı arkası kesılmez.eskıden atmosferık yuklu typer a bınen adamlar sımdı cupra almaya basladılar.adam kendı dıyo cupraya chıp egsoz fıltre yap agzına kadar yuklu type r ıle yuruyosun dıyo bunu kendı kabul edıp alıyo adam.bu ulkede spor avrupa arabalarının sayısı artmaya basladıkca parcasıda gelır,yuklenırde

+1985.

ayberkım ben bu kadar satır yazıyı bosuna mı yazdımda bana typeR fıltre ıle sunu alyo cupra kac alıyo dıye soruyosun,ben o ıyı bu kotu dıye b karsılastırmamı yapmısım yukarda.Amerıkada,avrupada alman arabaları yada avrupa arabaları dıyım ganı ganı parcalar var,bızde bunlar neden yok cunku tamamen satıs polıtıkası ıle ılgılı bsey.En basıtınden sunu dusun kendı araban Cupra2 ve TR de kac tane var ? Heralde parmakla sayabılcegımız kadar var,aynı donemın arabası olan Vtı dan kac tane var,satılıklara baksak en az 80-90 tane vardır.Hangı araba ıcın parca getırmek daha mantıklı bu ulkede pekı ?
Bunları dusunup degerlendırme yapmak lazım.kucuk b dıp not daha bızım ulkemızde bırı bsey yaptımı ardı arkası kesılmez.Eskıden atmosferık yuklu TypeR a bınen adamlar sımdı Cupra almaya basladılar.Adam kendı dıyo Cupraya chıp egsoz fıltre yap agzına kadar yuklu type R ıle yuruyosun dıyo bunu kendı kabul edıp alıyo adam.Bu ulkede spor avrupa arabalarının sayısı artmaya basladıkca parcasıda gelır,yuklenırde

+++++++1..

can son sozu soledın ... +9999

İnsan bu videoyu koymaya utanır görüntü kalitesi diye birşey yok bu ne ya :D

Geri
Üst Alt