Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sürekli yenilenen yüzüyle JS793 FR

ma nabtın beee.. Girne Amerikanda okurdum ben, Basmadığım santimetrgaresi yoktur kıprısın.. Çok yerde çalıp Sölemişliğim vardı sen ordaysan eskiden tanışır biz bee.. HARBOUR, Grand Akpınar, Old BAZAAR, Ali GARİP, CLub DOLDCE, DOM hotel, Rocks Hotel.. Muhakkak dinlemişsindir birinden birinde, Oğuzhanada çok çalmışım korayada, türkiyeden gelen sanatçılarada... Sen Ne iş Tutan Oraçta?

o zmn kesin karşılaşmışızdır ben 14 yıldır girnedeyim. siyah E36 m3 üm vardı ES 232 ing plaka 3-4 ay cabrio E46 M3 üm vardı gümrükleyip sattım.
jasmine court otelin 6 yıl kuyumculuğunu yaptım 4 yıldırda mercure otelin market hediyelikeşya ve marketinin sahibiyim. bir kaç toptan işim var idare ediyorum oğuzhan iyi arkadaşımdır..

Maşallah Allah kaza bela vermesin güzel gidiyodur eminim....:eek:key:

Bence bu isin pesini birakmayin dunyanin bircok yerinde FR gordum hicbirinde style tamponu yoktu. Kesinlikle kirdilar tamponu ve teslim etmede ellerinde olmadigi icin normalini taktilar. Siz araci 0 km mi aldiniz? Bence bu konu hakkinda bir takim arastirma yapmalisiniz. Burada ciddi anlamda bir aldatmaca var.Hakkinizi arayin. Neden FR tamponuna ekstra para verip alasiniz ki?

Maşallah Allah kaza bela vermesin güzel gidiyodur eminim....:eek:key:
teşekkür ederim. eh işte idare eder :)

Kazasız belasız inş :)
amin cümlemize.

Bence bu isin pesini birakmayin dunyanin bircok yerinde FR gordum hicbirinde style tamponu yoktu. Kesinlikle kirdilar tamponu ve teslim etmede ellerinde olmadigi icin normalini taktilar. Siz araci 0 km mi aldiniz? Bence bu konu hakkinda bir takim arastirma yapmalisiniz. Burada ciddi anlamda bir aldatmaca var.Hakkinizi arayin. Neden FR tamponuna ekstra para verip alasiniz ki?
arkadasım almışdı bu aracı 1. bucuk yıl askerdeydi yattı arac çok konusu gecdi servisde ama nafile.alacam artık yeni bir tampon

AEM hava filtre ve kiti son resimler

dün gece zar zor takdırabildiğim filtrem ve kitim:
img00030201104252213.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img00031201104252213.jpg
img00032201104252213.jpg

Geri
Üst Alt