Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sürekli yenilenen yüzüyle JS793 FR

Aracinizin masallahi var..iyi gunlerde kullanin ama birsey dikkatimi cekti..araciniz FR oyle degil mi? en azindan jantlar ve ayna kapagi FR ama on tampon normal leon tamponu..farlar merceksiz.. FR tamponu olmasi gerekmez mi?

maşallah kazasız belasız inşallah..daha güzel fotoları bekliyoruz..

Ayna kapaklarının rengi kötü duruyor.Ben olsam aero kit+yay+cam filmi ön logoda değişiklik yapardım:)Başka birşeyede pek gerek kalmıyor.

xx
FR standarti aynasi bu hosuma gidiyor. aero deil sadece on tampon FR alacam yay yerine coil alacam film bilmem logo deisim olabilir tesekkur ederim.

Aracinizin masallahi var..iyi gunlerde kullanin ama birsey dikkatimi cekti..araciniz FR oyle degil mi? en azindan jantlar ve ayna kapagi FR ama on tampon normal leon tamponu..farlar merceksiz.. FR tamponu olmasi gerekmez mi?
burasi kibris burda bazi seylerde mantik arayamiyorsun bende cok sordum servise bu sekilde geldi arac dediler biride kesin indirip bindirirken kirmislar bunu takmislardir dedi ama hangisi dogru bilmem.. mercekli farda bulursam alacam kismetse :) aramakdayim

kıbrısamı yerleşelim ne yapalım:confused:
ne zmn istersen ama ici beni disi seni yakar haberin olsun

maşallah kazasız belasız inşallah..daha güzel fotoları bekliyoruz..
cok saol en kisa surede supriz bir kac resim koyacakdim ama su an itibariyle yikildim diyebilirim rcd 510 um geldi teslim aldim cerceve sol direksiyon araclara gore gelmis benimki sag direksiyon diye kavisi ters tarafa su an icin ne yapacam akilca bir fikri olan yada bildigi birsey olan soylesin lutfen:(

o çerçeveyi internetten bulmak zor olmasa gerek... bi araştırın özellikle ingilizlerin yoğun alışveriş yaptığı siteleri elbet vardır...

tampon neden stylance tamponu?

maaşallah kazasız belasız.. :)

bunun yanında çamurluktaki paçaların adı her neyse gerçek anlamda işe yaradığına dair bi araştırma bi video falan var mı ben bi işe yaramadığını düşünüyorum çünkü..

jantlar çok güzel makyajsız kasa FR 2.0 TFSI jantı !!! :)

kazasız sürüşler dilerim..

Geri
Üst Alt