Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sürekli yenilenen yüzüyle JS793 FR

Bizi hep çamurluksuz araçlara alıştırdıkları için , göz aşinalığı olmuyor. Aslında mantıklı bir hareket ancak abes geliyor maalesef :) Egzosa filme ceza yazacağına böyle şeylere ceza yazsınlar seve seve öderim heheh :D

ahaha aynn :D

plakayı yanlıs basmıslar !! 34 u yok :) kazasız belasız surusler

Maşallah şarapların etiketlerinin akıcılığı gayet güzel heleki Rum ve likör şişeleri inanılmaz ilgi çekici..

Arabamı he o fena değil:D:D

maaşalLah...

her nekadar paçalık görüntüyü bozsada faydalı olduğu kesin ama biz görüntüyü bozduğu için kullanmıoruz :D
kimin hoşuna giderki paçalı tavuk gibi:)

Bizi hep çamurluksuz araçlara alıştırdıkları için , göz aşinalığı olmuyor. Aslında mantıklı bir hareket ancak abes geliyor maalesef :) Egzosa filme ceza yazacağına böyle şeylere ceza yazsınlar seve seve öderim heheh :D
burdada tam tersi eksoz ve film abartı olmadığı sürece pek umursamıyorlar ama çamurluk önemli..

plakayı yanlıs basmıslar !! 34 u yok :) kazasız belasız surusler
yok 07 koymayı unuttuk:) amin cümlemize

Maşallah şarapların etiketlerinin akıcılığı gayet güzel heleki Rum ve likör şişeleri inanılmaz ilgi çekici..

Arabamı he o fena değil:D:D
istersen beğendiğin ürünlerin fiyatlarını yazayım oturun ağlayın türkiyede içdiğiniz vergiye :D
araba tefarruat zaten :D alkol şahane

Biliyorum kardeşim geçen hafta geldi Kıbrısdan kutu içindeki 4 şişe Jack i sanırım 60 mı 70 euroya mı ne euroya almış..

dayanamadım 1-2 fiyat yazayım
yeni rakı 70:D 13 tl
j&b 70 :)) 23 tl
jack 1 lt 46 tl
yetermi :D

Yalçın kardeşim yeter yazma sarhoş oldum şimdiden..

Alalh kaza bela vermesin maşallah.Aynalar ve ön panjura bir güzellik şart gibi:)

xx

Geri
Üst Alt