Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay

Ekli dosyayı görüntüle 15593
Bende de vogtland var 35mm , 17 jantla taktım, ama kasislere gelince küt diye vuruyor, yaydan değilde amortisörler de mi değişmeli acaba

Öncelikle hayırlı olsun.
Bende yay aldım şimdi taktırması kaldı. Nasipse hafta sonuna artık.
Bugün bir yeri aradım fiyat için işçilik 300 lira dedi :)
Bana çok geldi.
Ayıptır sorması yayları kaça taktırdınız ? İşçilik ne aldılar?
Piyasası nedir bu işin ?

Öncelikle hayırlı olsun.
Bende yay aldım şimdi taktırması kaldı. Nasipse hafta sonuna artık.
Bugün bir yeri aradım fiyat için işçilik 300 lira dedi :)
Bana çok geldi.
Ayıptır sorması yayları kaça taktırdınız ? İşçilik ne aldılar?
Piyasası nedir bu işin ?

Hocam ben 150 ye değiştirdim. Ama adamın anasını ağlatıyor değiştirene kadar. 300 çok fazla.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam ben 150 ye değiştirdim. Ama adamın anasını ağlatıyor değiştirene kadar. 300 çok fazla.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yetkili servisi aradım biz yapmıyoruz arabanın orjinalini bozacak şeyler diyorlar :)
Özel vw servisini aradım onlarda 300 diyor :)
Yarın bir kaç servisi daha arayayım onlara sorayım ne diyorlar.
Bende 150-200 arası fiyat bekliyordum ama 300 diyince gözüm korktu :)
Acaba sanayi de arabanın rutin bakımlarını yapan ustaya götürsem düzgün yapabilir mi ?

Yetkili servisi aradım biz yapmıyoruz arabanın orjinalini bozacak şeyler diyorlar :)
Özel vw servisini aradım onlarda 300 diyor :)
Yarın bir kaç servisi daha arayayım onlara sorayım ne diyorlar.
Bende 150-200 arası fiyat bekliyordum ama 300 diyince gözüm korktu :)
Acaba sanayi de arabanın rutin bakımlarını yapan ustaya götürsem düzgün yapabilir mi ?
vallaha Ankara da spor yay amortösr takan ve işinin ehli insanlar bile 150 lira fiyat çekiyor, ben kendi amortsörcüme gittim 100 lira verdim, neymiş ya 300 liralık işçilik ne yapyılarmış?

vallaha Ankara da spor yay amortösr takan ve işinin ehli insanlar bile 150 lira fiyat çekiyor, ben kendi amortsörcüme gittim 100 lira verdim, neymiş ya 300 liralık işçilik ne yapyılarmış?

Şimdi 2 tane daha özel servisi aradım...
Biri 350 lira diyor birisi de 250 olur diyor...
Sanırım dışarıda bir usta bulmam gerekecek... Yayı zaten 300 liraya aldık :D
[doublepost=1502958007,1502957802][/doublepost]Yayları aldık bagajda gezdiriyoruz şimdilik :)IMG_20170817_112141.jpg

@memet_one hocam sen ne diyor bu yay hakkında.. İlanda önler şukadar arkalar şu kadar düşer demiyordu. Normal mi bu ürün ? 4.5 mm diyordu ilanda. Önler arkalar aynı düşmüyor mu ?

Son düzenleme:
Şimdi 2 tane daha özel servisi aradım...
Biri 350 lira diyor birisi de 250 olur diyor...
Sanırım dışarıda bir usta bulmam gerekecek... Yayı zaten 300 liraya aldık :D
[doublepost=1502958007,1502957802][/doublepost]Yayları aldık bagajda gezdiriyoruz şimdilik :)Ekli dosyayı görüntüle 15666
Yayın markası ölçüsü ney? önler arkalar farklı duruyor?

heeeee, coilex , inşallah güzel bir malzeme çıkar, deneyimlerini de bizlerle paylaşırsın, ben de coilex almayı düşünüyordum sanayide gezdiğim dolaştığım her usta aman aman uzak dur dedi,ben de döndüm vogtland aldım ,haaa memnun muyum görsel açıdan evet kasislerde de evet lakin minik problemler de başgöstermiyor değil ama yayla alakalı değil tabi

heeeee, coilex , inşallah güzel bir malzeme çıkar, deneyimlerini de bizlerle paylaşırsın, ben de coilex almayı düşünüyordum sanayide gezdiğim dolaştığım her usta aman aman uzak dur dedi,ben de döndüm vogtland aldım ,haaa memnun muyum görsel açıdan evet kasislerde de evet lakin minik problemler de başgöstermiyor değil ama yayla alakalı değil tabi

vogtland'ı kaça aldın hocam ? Bu sitede 700 lira neredeyse ibiza olanı için...

Geri
Üst Alt