Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay

herhangi bir sorun oluştu mu sizde? yani orjinal yay varken ki gibi mi kullanıyorsunuz aracnızı? Biraz kasislerde sarsılma arttı mı? Ben de 35mm vogtland yay taktım lastik ebadını da azcık büyüttüm, kasislerde sarsılma bariz arttı yani konfordan ödün verildi üstüne bir de direksyondan tıkırtı gelmeye başladı
16 inç jant var 195/50 16 da lastik ölçüsü...
Aracın şu an ki duruşu da bu... Coil-ex'leri Geri verme tak diyorsun değil mi :)Ekli dosyayı görüntüle 15668
[doublepost=1502961801,1502961761][/doublepost]
200 liraya razı olmaya başladım :)
Yav ne 200 ü ne 250 si , nam amortisör 150 ye takıyor ya, ankaranın en iyisi bu konuda, herkes ona götüryor aracını ya

Bende konfor bile arttı. Eksi bi yanını görmedim daha.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende konfor bile arttı. Eksi bi yanını görmedim daha.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ya bende de yol tutuşu falan arttı , çok keyifli oldu araç ama daha önce kasislerde paldur küldür geçerken şimdi geçemiyorum , geçmiyorum tabikide :) sadece direksyona yük bindiği için bi sağa sola dönüşlerde tıkırtı başladı,onu da duymamazlığa geliyorum

coil ex iyidir hiç sorunsuz katıp kullan

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

coil ex iyidir hiç sorunsuz katıp kullan

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Gönlüme su serptiniz :) Haftasonu nasipse güzel bir yer bulup değişimi yapayım.
Bu işi özellikle yapan yerler var mı yoksa bir usta bulup taktırmam mı gerekli ?
@c.unal41

Siz neredesiniz ona göre birşey söyleyelim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İzmirdeyim ben.
Bir de yayın resmini paylaştım 2 si biraz uzun 2 si biraz daha kısa.
aldığım ilanda arkalar şu kadar önler bu kadar düşecek dememiş. Acaba eşit bir düşüş mü olur yoksa ön arka farkı olur mu ?

İzmirdeyim ben.
Bir de yayın resmini paylaştım 2 si biraz uzun 2 si biraz daha kısa.
aldığım ilanda arkalar şu kadar önler bu kadar düşecek dememiş. Acaba eşit bir düşüş mü olur yoksa ön arka farkı olur mu ?
Eşit düşme olacak ön çok hafif daha düşecek o kadar izmir de sanayide bakmak gerekli amortisörcü veya motorcu ustası halleder bazı lastikçiler de değişim yapıyor
Bu arada yaylardan sonra kamber ayarına baktırın aracın ve far ayarını kontrol ettirin

Geri
Üst Alt