Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay

ozankose61

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba
2008 leon aracıma spor yay almayı düşünüyorum. H&R ve eibach marka yaylar biraz pahalı olduğu için orta yollu yay almayı düşünüyorum. Coil-ex ve Ultra racing marka yaylar orta yollu sizce nasıldır ve kaç cmlik almalıyım. Ben lastik üstünde 1-2 parmak boşluk olsun istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2008 leon aracıma spor yay almayı düşünüyorum. H&R ve eibach marka yaylar biraz pahalı olduğu için orta yollu yay almayı düşünüyorum. Coil-ex ve Ultra racing marka yaylar orta yollu sizce nasıldır ve kaç cmlik almalıyım. Ben lastik üstünde 1-2 parmak boşluk olsun istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Lastik üstü boşluk istiyorsan 5cm alma. 3.5cm al. Arabayı ilk aldığımda üzerinde yaylar 5cm idi ve hiç boşluk yoktu zaten araca birileri binince yere yapışıyordu. 3.5 eibach taktım 2-3 cm boşluk var şuan. konfor ve kalitesinide fark ettiriyor. tavsiyem alacaksanız kaliteli bir yay alın. Yol tutuş ve konforunuzdan ödün vermeyin.

Lastik üstü boşluk istiyorsan 5cm alma. 3.5cm al. Arabayı ilk aldığımda üzerinde yaylar 5cm idi ve hiç boşluk yoktu zaten araca birileri binince yere yapışıyordu. 3.5 eibach taktım 2-3 cm boşluk var şuan. konfor ve kalitesinide fark ettiriyor. tavsiyem alacaksanız kaliteli bir yay alın. Yol tutuş ve konforunuzdan ödün vermeyin.

Ne kadara aldın eibach yayı ?

geçen sene 600 tlye almıştım. son zamanlarda fiyat artışı var mı yok mu ona hiç bakmadım. ama şunu diyebilirim ki saniyede ustayla taktıktan sonra bi test sürüşü yaptık "ohaaa bu kadar fark ettimi" diye sesli düşündüm yani :) bide şunu eklemek istiyorum dizel ve benzin araçlarda arabanın alçalma seviyesi fark edebiliyor. dizel motorlar daha ağır olduğu için biraz daha basabiliyor araba. bunuda göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Kaliteli yay farkı diyosun dediğim gibi 1-2 parmak boşluk olsun bana yeter

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaliteli yay farkı diyosun dediğim gibi 1-2 parmak boşluk olsun bana yeter

aynen öyle :) Akşam eğer silmediysem evde önceki ve sonraki fotoları atarım kendiniz karar verirsiniz. 5 mi 3.5 mu diye :) şu anki profil resminden çok belli olmuyorda eski yaylarım vardı.

Sana zahmet atarsan memnun olurum

3.5cm coil-ex almanı öneririm daha önce kullanan ve memnun olan birkaç arkadaş biliyorum

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geri
Üst Alt