Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda superb 1.6 tdi elegance

valla sen o arabanın oranlarını uyumsuzluğunu göremeyecek kadar odaklanmışsan noktaya ben gülmem bile :) zira objektif ve doğru şekilde bakamıyorsun demektir :)

şehir içi trafikte sol ayak ve sağ elimi kullanmadan aracı kullanıyorsam, hangi araç olursa olsun beni rollde boy boy geçsin umrumda olmaz açıkçası. araç alırken insan ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurur ( fiyat- konfor- hız vs.) benim isteklerimi bu araç şuan için fazlasıyla karşılıyor, baktık sıkıldık arabadan yada isteklerim arttı, şartlarda el veriyorsa gider başka araç alırız. DSG-manuel çekişmeside sürer gider böyle :)

dsg manule çekişmesi yok zaten ayı motorda olduğu sürece kesinlikle dsg :D tartışılmazda biz nie hala tartışıoruz anlamadım :D:D:D

valla sen o arabanın oranlarını uyumsuzluğunu göremeyecek kadar odaklanmışsan noktaya ben gülmem bile :) zira objektif ve doğru şekilde bakamıyorsun demektir :)

işte ben yanlış anlaşılıorum ben gayet objektif bakıorum manuel dsg OLAMAZZZ bu sabit bir fikirken sizin iddaa etmeniz biraz garip :D

belli belli çok objektifsin :)

allaha şükür hissiyat ve hantallık yorumlarının sürüş zevkini ve bir şanzmıanın başarılı olup olmamasını roll de tokatlama olarak algılayacak kadar seviesiz bir konuma düşmedim daha sana şanzmıanınla mutlluklar

Kim ne derse desin SuperB çok güzel bi makina Allah kaza bela vermesin kardeşim bide 2.0tdı 170 olsa ooof :) bende ona gözü diktim bu aralar çok hoşuma gitti showroomda inceledim ve beğendim SuperB harika bi araba fiyatlarıda fena değil....

yakışır abime de önce bi 10 yaş daha yaşlanman topsport 1,8 20V T nin tadını iliklerine kadar alman lazım :D

allah kaza bela göstermesn emreçok güzel hayırlı olsun..

belli belli çok objektifsin :)

allaha şükür hissiyat ve hantallık yorumlarının sürüş zevkini ve bir şanzmıanın başarılı olup olmamasını roll de tokatlama olarak algılayacak kadar seviesiz bir konuma düşmedim daha sana şanzmıanınla mutlluklar

Delikanlı, bana sorarsan seviyeyi sen düşürdün. Sen DSG sevmez ve almazsın, bu kadar basit. Ama alanlarada saygılı olursun, bu konudaki fikirlerini sorarlarsa söylersin. Ama arabalarını çöpe atsınlar falan demezsin. Birde dikkat ettim, son yazın hariç, bütün bu konuyla ilgili yazılarında sinirlenmene rağmen sahte gülücükler kullanmışsın, bende DSG kullanıyorum ve senin yaşından fazla ehliyet sahibiyim. Benim içinde manuel araç hiç bir mana taşımıyor, herkes manuel aracını çöpe atsın, bu trafikte çekilmez diyebilirmiyim. Sanki pahalı bir Performans aracı almış gibi yorum yapıyorsun ve insanları kırıyorsun.
Bazen bu yaşta yanlış araba tercihimi yaptım acaba diye geçirmiyor değilim içimden.( Forumlarda üzücü yorumlarla karşılaştığımda) İyi günler, seviyeyi bozmadan,,,,,,

Geri
Üst Alt