Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda superb 1.6 tdi elegance

tekrardan hayırlı olsun, o resimleri çekicez diye akşamın 10unda mesa plazada 1 derece havada donuyodum az daha :D

bu arada aracı ben de kullandım, performans olarak aşağı yukarı babamın laguna 1.5 dci'la aynı(ama ondan daha fazla zevk verdiği kesin), vitesler şimdilik sert ama yumuşar o zamanla, araçta en fazla dikkatimi çeken şey ses yalıtımı ve titreşimsiz motor, bir de alette bi ağır duruş var insanın basası bile gelmiyo böyle ağır ağır takılıyım diyosun sürerken konforun zevkini çıkarıyım diyosun, yani 130luk tdi passat kullanıcısıyım ve arada babamın lagunasını sürerim, o araçlarda hep böyle bi hızlanma isteği varken bunda gayet sakin sürmeye şartlandırdım kendimi, aletle ilgili olumsuz denecek bana göre tek şey ses sistemi, hoparlörler yetersiz o iç hacme göre ya da ben kendi arabama yeni sistem döşedim ondan bana öyle geliyo :D

ben bir arabaya bindiğim zaman istediği kadar diğerinden hızlı olsn hissiyat kelimsesinin k sini vermiyorsa turbo motorlu bir araç atmosferik bir 1,6 hissi veriyorsa o şanzıman çöptür. arabanın bütün kullanışlılığını ve zevkini katlettikten sonra gerisi hikaye istediği kadar sn de diğerinden hızlı olsn :)

ayrıca şunu belirteyim 1,6 tdi dsg modellerin tamamının test esneklik verileri rakiplerinden daha kötü :)

ben dsg kullanıorum die sölemiorum yanlış anlama. bundan önceki aracım manuel tsi 140 hp jetta idi 3 sene kullandım roll vs yaparken keşke dsg olsa diodum dsg manuel den çok daha atak düşüncenize kesinlikle katılmıorum yanlış.

istediğiniz tdi dsg ile düz tdi deneyin dsg olan boy boy yer emin olun öyle uzaktan kağıt üzerinde göründüğü gibi değil.

geçen hafta bir yerde kıyaslama vardı 1,6 tdi dsg jetta ile fluence 1,5 dcş otomatik arasında fluence tüm esnekliklerde jettayı ezmiş geçmşti. oranlar uyumsız o motorda dsg alnacak en son şanzıman. tsi yada tfsi dsg si gibi düşünmeyin

hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

istediğiniz tdi dsg ile düz tdi deneyin dsg olan boy boy yer emin olun öyle uzaktan kağıt üzerinde göründüğü gibi değil.

geçen hafta bir yerde kıyaslama vardı 1,6 tdi dsg jetta ile fluence 1,5 dcş otomatik arasında fluence tüm esnekliklerde jettayı ezmiş geçmşti. oranlar uyumsız o motorda dsg alnacak en son şanzıman. tsi yada tfsi dsg si gibi düşünmeyin

sölediklerinizin tam tersi doğru olandır nese tartışmaya gerek yok :D

tersi mersi doğru falan değil de neysesi ona olsn :)

Emre alınma ama DSG manuali roll da daima geçer. :) Lakin 1.6TDI SuperB performans aracı değil konfor aracı. Armut ile elmaları karıştırmamak lazım.. :D:D

Emre alınma ama DSG manuali roll da daima geçer. :) Lakin 1.6TDI SuperB performans aracı değil konfor aracı. Armut ile elmaları karıştırmamak lazım.. :D:D

her zaman geçemez :)

bana şunu açıkla:

1,6 tdi golf 6 - 1,5 dci megane 3 tüm esneklik hızlanma ciddi oranda aynı iken jetta tdi dsg nasıl oluyorda fluence karşısında madara oluyor :)

nah her zaman geçer :)

bana şunu açıkla:

1,6 tdi golf 6 - 1,5 dci megane 3 tüm esneklik hızlanma ciddi oranda aynı iken jetta tdi dsg nasıl oluyorda fluence karşısında madara oluyor :)

Deneysel olması için 1.6TDI Golf 6 manual vs. 1.6TDI Golf 6 DSG olmalı. Aynı olmayan arabaları yine aynı olmayan farklı arabalarla karşılaştırıyorsun :D:D

Geri
Üst Alt