Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda superb 1.6 tdi elegance

Önemli değil, Baba parası değil sonuçta..

benimkide baba parası değil alın teri haddini bilde konuş

akıl yaşta değil baştadır ki onuda kullanmasını bilene.

Seviyeyi bozdunuz, Sizi forum yöneticilerine ve Allaha havale ediyorum. Kabahat bende yavrum sende değil, benki seni muhatap aldım sende haklısın

sanki çok muhattab alınacak adamsın ya kalkmş tanımadığı adama baba parası iftirası atıyor. senin yaşn varsa benm 15 senelik ağır vasıta şöförlük tecrübem var bilader bu arabanın parasını dağ başında çalışıp kazanmışz senin gibi çöpe para dökmedik allaha şükür.

Seviyeyi bozdunuz, Sizi forum yöneticilerine ve Allaha havale ediyorum. Kabahat bende yavrum sende değil, benki seni muhatap aldım sende haklısın

+1907

bnm bu konuda bi kırgınlığım yok olamaz arkadaş manuel ini almak zorunda kalmış zoruna gitmiş burda bizlere sarıyor yok fluenceden bahsediyor yazdıkları yazılarda saygısızlık diz boyu ben genede saygımı bozmadım forum yöneticilerinin bu yazıları okuyupta olaya el atmalarını rica ediorum saygılar...

+1907

bnm bu konuda bi kırgınlığım yok olamaz arkadaş manuel ini almak zorunda kalmış zoruna gitmiş burda bizlere sarıyor yok fluenceden bahsediyor yazdıkları yazılarda saygısızlık diz boyu ben genede saygımı bozmadım forum yöneticilerinin bu yazıları okuyupta olaya el atmalarını rica ediorum saygılar...

dsg si olsa da almam parama yazık zoruna giden sizlersiniz beyler

Delikanlı, bana sorarsan seviyeyi sen düşürdün. Sen DSG sevmez ve almazsın, bu kadar basit. Ama alanlarada saygılı olursun, bu konudaki fikirlerini sorarlarsa söylersin. Ama arabalarını çöpe atsınlar falan demezsin. Birde dikkat ettim, son yazın hariç, bütün bu konuyla ilgili yazılarında sinirlenmene rağmen sahte gülücükler kullanmışsın, bende DSG kullanıyorum ve senin yaşından fazla ehliyet sahibiyim. Benim içinde manuel araç hiç bir mana taşımıyor, herkes manuel aracını çöpe atsın, bu trafikte çekilmez diyebilirmiyim. Sanki pahalı bir Performans aracı almış gibi yorum yapıyorsun ve insanları kırıyorsun.
Bazen bu yaşta yanlış araba tercihimi yaptım acaba diye geçirmiyor değilim içimden.( Forumlarda üzücü yorumlarla karşılaştığımda) İyi günler, seviyeyi bozmadan,,,,,,

+1907

eline sağlık abi...

Geri
Üst Alt