Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıralı sistem LPG..

atikeri önermem çok şikayetçi var çok memnun olanda var biraz şansa kalmış bişey yani

Lovato var bende 1300 / 10-12 taksit

Valla benim bahsettiğim o zaman türk malı olan :)

Tarık ben adamı aradım bende bilmiyodum iki çesit olarak bana dediki eğer dedi kalitesi olsun diypsan italyan malı olanı yoq dandik olsun diyosan Yerlisini verim dedi yoq dedim ben kendi arabama alıcam bide arabanın focus olduğunu söleyince direk dediki italyan olur dedi yane tamamen bize bağlı :)

Ben bunu her zaman yaparım yine bana gülecekler :) Ama 2 kat fiyat farkından bahsediyoruz... 990 a taktır öbürünün yarısı kadar işine yararsa fit olursun... ama tamamen memnun kalırsan 1000, tl cebinde kalır :) ustayı iyi seç bence 990 ı al...

Ben bunu her zaman yaparım yine bana gülecekler :) Ama 2 kat fiyat farkından bahsediyoruz... 990 a taktır öbürünün yarısı kadar işine yararsa fit olursun... ama tamamen memnun kalırsan 1000, tl cebinde kalır :) ustayı iyi seç bence 990 ı al...

Zaten alicanda babasına sorucak pahalı derse pahalısını alıcak ucuzu derse ucuz alıcak hersey babaya pahalı yane :) benden rica etti bende direk ana bayisini aradım sordum :)

Hiç pişman olmayacaksın bence... Çünkü aracın kapı önünde eskimesiyle altında eskimesi arasında çok büyük bi fark var... Ben şimdi nerdeyse wcye arabayla gidicem :) afedersiniz ama :D

bende mazotun gözünü sewim 50 tl lik bir atıyorum pazar akşamı bitiyo :D

Geri
Üst Alt