Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıralı sistem LPG..

bende 1 ay olmadı atiker taktıralı... hiç bir sorun çıkmadı sadece ilk depoyu fulledim şamandıra takılı kalmış göstergede göremiyodum... gaz bitti hemen çektim ustanın kapısına iki dk da söktü şamadıranın yayı plastiğe takılmış düzeltti taktı.. gidip beraber gaz aldık hemen göstergede ışıkları görünce mutlu oldum... ustayı bıraktım sonra yollar benim :) benzinde iken araba 45-47 krş arası yakıodu... şu anda ne kadar biliyomusunuz 22-24 krş arası.. ama bu ölçümü yaparken daha arabanın ilk deposuydu ayrıca baskı balata bitik sayılır ve hız ortalamam düzlükte otobanda felan yaklaşık 130-150km arasıydı arada bir 180-190 görüyodum... çok yüklendim anlayacağınız... şimdi baskı balatayı yeni değiştim daha sakin bir sürüş sergiliyorum. bakalım ne kadar yakacak...

öncelikle hayırlı olsun
baskı balatayı servistemi değştirdin dışardamı değiştirdin birde maliyeti nedir aceba

öncelikle hayırlı olsun
baskı balatayı servistemi değştirdin dışardamı değiştirdin birde maliyeti nedir aceba

teşekkürler...
baskı balatayıda sanayide tanıdık bi arkadaş vardı ona değiştirttim... 220 TL baskı balata için aldı bide radyatör hortumu su sızdırıyormuş onun T borusunu değişti... işçilikle beraber 400 TL ödedim...

arkadaşlar lpg de usta markadan daha önemlidir.yani işçilik çok önemli.araştırın iyi bir usta seçin...

teşekkürler...
baskı balatayıda sanayide tanıdık bi arkadaş vardı ona değiştirttim... 220 TL baskı balata için aldı bide radyatör hortumu su sızdırıyormuş onun T borusunu değişti... işçilikle beraber 400 TL ödedim...

teşk.

Bostancı sanayi de Çetinsay ile görüştüm LPG için fiyatlar aşağıdadır acaba hangisi ? yardım rica edeceğim.(kendimi tanıttım)

Prins --- hollanda markası imiş ilk defa duydum ------------- 2.150 TL / 10 ( Çok pahalı gerekli midir ?)

Zavoli--- Italian Job---------------------------------------------- 1.510 TL

Atiker --- Italian job modeli ------------------------------------ 1.100 TL

aracım tekrardan 1.6 DSG 105 hp 2011 kasa olup yedek depo ile birlikte şehir dışı ortalama 140 km hız ile 525 KM yol yaptım.

Bana atiker mantıklı geldi ama tecrübe konuşsun lütfen :)

Hürmetler.

arkadaşlar bencede usta markadan daha önemli lpg olayında işin özü işçilikte markalar arasındaki farkta sadece parça ömrüyle alakalı birde yerli olmasının avantajı bakımlarının daha uygun olması (lpg filtresi gibi) ve arıza durumunda parça fiyatlarının daha uygun olması bende 1 senedir atiker kullanıyorum 23.000 km oldu nazar değmesin ki hiç bi şikayetim yok ve ayrıca bu üçüncü aracım daha öncekilerede atiker lpg taktırmıştım ve sorun yaşamamıştım. tercih tabikide yinede sizin...

Geri
Üst Alt