Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıralı sistem LPG..

konuyu yeni gördüm bende aracıma ustalığına güvendiğim bir arkadaşımda 3 hafta önce atiker taktırdım simit depo 990 tl 10 taksit ve word karta 3 ay erteleme
bundan önceki aracımdada vardı atiker hiç bir sorunum yoktur bu aracımdada hiç bir sorunum yok ama şunu söyleyim kim ne derse desin hangi markayı taktırırsan taktır ama ustanı iyi seç işçilik kullanılan kit ten daha önemli cünkü atikerde ag yazılım kullanıyor 1500 tl ye satılan brc de karar senin

bence brc taktır 1300 e kafan rahat olur atikerin italyan olanıda bu arada wentgazdır...

herkese slmlar

bende ibiza 1.6 dsg 105 hp var ben de lpg taktırayım diyorum ama dsg olduğu için tırsıyorum. Yardımlarnızı rica ederim.

dsg olmasının lpg ile bir alakası yoktur. sadece vites geçiş araların uzar ve tasaaruf diğer araçlarda %40-50 arası ise dsg de %30-40 arası olur tek fark budur.

bende 1 ay olmadı atiker taktıralı... hiç bir sorun çıkmadı sadece ilk depoyu fulledim şamandıra takılı kalmış göstergede göremiyodum... gaz bitti hemen çektim ustanın kapısına iki dk da söktü şamadıranın yayı plastiğe takılmış düzeltti taktı.. gidip beraber gaz aldık hemen göstergede ışıkları görünce mutlu oldum... ustayı bıraktım sonra yollar benim :) benzinde iken araba 45-47 krş arası yakıodu... şu anda ne kadar biliyomusunuz 22-24 krş arası.. ama bu ölçümü yaparken daha arabanın ilk deposuydu ayrıca baskı balata bitik sayılır ve hız ortalamam düzlükte otobanda felan yaklaşık 130-150km arasıydı arada bir 180-190 görüyodum... çok yüklendim anlayacağınız... şimdi baskı balatayı yeni değiştim daha sakin bir sürüş sergiliyorum. bakalım ne kadar yakacak...

Geri
Üst Alt