Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Silkleme sorunu lutfen acil destek

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında immortal tarafından paylaşıldı.

1. immortal

immortal SCW Üyesi

14
    2
    3
    Arkadaslar aracim 1.4 tsi fr yazilimdan sonra alt devirlerde seyrederken tam gaz moduna gectigim zaman silkeleme yapiyor ve ozellikle 3. viteste 5000 devirden sonra sonra derin kesintiler yapmaya basladi. Ayni yazilimdan arkadasİmin arabasinda var onunki 6500 devirlere sorunsuz geliyor. Lutfen yardim!!! Ne yapmaliym arabama ne oldu acaba???

2. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    sendede aynı sorun var :) ateşleme yetersiz geliyormus bu durumda.. performans bujısı lazımmış. yada dump valve degısımı.

3. immortal

immortal SCW Üyesi

14
    2
    3
    Dump valme degisimi nasil olcak servisten orjinalmi almak lazim yoksa disardan birsey mi hangisi sorunumu giderir peki

4. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    bende olmadı kanka çok şükür allah esirgesin rahat bi şekilde kullanıorum

5. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    benim aracımda yazılım filan yok ama ;
    buji olarak performans ve yakıt tasarrufu amacıyla araştırmalarım sonucunda patentli ultrasonic iridyum buji satın aldım çok methini duydum hala taktırıp denemedim acaba sizin aracınızdaki soruna faydası olur mu?

6. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    denemek lazım aslında

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Yazılımı kim yaptı ?

8. immortal

immortal SCW Üyesi

14
    2
    3
    Devamli bu araclara yazilim yapan biri bence isim vermek yanlis olur 3 araba gittik şans bana vurdu.

9. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    İbrahim sen dump valvi degismemistydin yazilimdsn once?

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    1.4tsı larda bu sorun birçoğunda çıkıyo ateşleme buji bobin arızası oluyo Barbaros abi 1.4tsı lar için yurtdışından performans bujileri getirtiyodu bildiğim kadarıyla daha eline ulaşmadı stock yazılımsız 1.4tsı larda bile böyle bi sirkelenme hissi var buna bi arkadaşımın aracında şahit oldum yazılım yapılınca daha çok hisettiriyo... ama bazılarında olmuyo yazılımda ve öncesi buda çok ilginç:confused:

Sayfayı Paylaş