• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Silkleme sorunu lutfen acil destek

immortal

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracim 1.4 tsi fr yazilimdan sonra alt devirlerde seyrederken tam gaz moduna gectigim zaman silkeleme yapiyor ve ozellikle 3. viteste 5000 devirden sonra sonra derin kesintiler yapmaya basladi. Ayni yazilimdan arkadasİmin arabasinda var onunki 6500 devirlere sorunsuz geliyor. Lutfen yardim!!! Ne yapmaliym arabama ne oldu acaba???

kral_mzk

Kayıtlı Üye
sendede aynı sorun var :) ateşleme yetersiz geliyormus bu durumda.. performans bujısı lazımmış. yada dump valve degısımı.

immortal

Kayıtlı Üye
Dump valme degisimi nasil olcak servisten orjinalmi almak lazim yoksa disardan birsey mi hangisi sorunumu giderir peki

altıpatlar

Kayıtlı Üye
benim aracımda yazılım filan yok ama ;
buji olarak performans ve yakıt tasarrufu amacıyla araştırmalarım sonucunda patentli ultrasonic iridyum buji satın aldım çok methini duydum hala taktırıp denemedim acaba sizin aracınızdaki soruna faydası olur mu?

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
benim aracımda yazılım filan yok ama ;
buji olarak performans ve yakıt tasarrufu amacıyla araştırmalarım sonucunda patentli ultrasonic iridyum buji satın aldım çok methini duydum hala taktırıp denemedim acaba sizin aracınızdaki soruna faydası olur mu?
denemek lazım aslında

immortal

Kayıtlı Üye
Devamli bu araclara yazilim yapan biri bence isim vermek yanlis olur 3 araba gittik şans bana vurdu.

LeonRider

Kayıtlı Üye
1.4tsı larda bu sorun birçoğunda çıkıyo ateşleme buji bobin arızası oluyo Barbaros abi 1.4tsı lar için yurtdışından performans bujileri getirtiyodu bildiğim kadarıyla daha eline ulaşmadı stock yazılımsız 1.4tsı larda bile böyle bi sirkelenme hissi var buna bi arkadaşımın aracında şahit oldum yazılım yapılınca daha çok hisettiriyo... ama bazılarında olmuyo yazılımda ve öncesi buda çok ilginç:confused:

Üst Alt