Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silkleme sorunu lutfen acil destek

Devamli bu araclara yazilim yapan biri bence isim vermek yanlis olur 3 araba gittik şans bana vurdu.

Muhtemel barbaros abıden bahsedıyorsun ısım verıp vermemen onemlı degıl.Eger aynı kısıden bahsedıyosan zaten kendısını arayıp soylesen arabamda boyle bır sorun var dıye sorunun cozumu ıle ılgılı zaten ılgılecektır kendısı.

ayrıca su dv,bujı yorumlarını bır arada yapmayın arabanın ateslemede mı sorunu var yoksa basınc mı tutamıyor onu bılmeden ıkısını aynı kefeye koymayalım beyler:)

benim aracımda yazılım filan yok ama ;
buji olarak performans ve yakıt tasarrufu amacıyla araştırmalarım sonucunda patentli ultrasonic iridyum buji satın aldım çok methini duydum hala taktırıp denemedim acaba sizin aracınızdaki soruna faydası olur mu?

bencede denemekte fayda var .

İbrahim sen dump valvi degismemistydin yazilimdsn once?
Yok kanka dv degismedim ben o orjinal benim arabada sorun yok bujileri bekliom gelsin onlarida takicam bakalim nasil olcak

1.4tsı larda bu sorun birçoğunda çıkıyo ateşleme buji bobin arızası oluyo Barbaros abi 1.4tsı lar için yurtdışından performans bujileri getirtiyodu bildiğim kadarıyla daha eline ulaşmadı stock yazılımsız 1.4tsı larda bile böyle bi sirkelenme hissi var buna bi arkadaşımın aracında şahit oldum yazılım yapılınca daha çok hisettiriyo... ama bazılarında olmuyo yazılımda ve öncesi buda çok ilginç:confused:
Abi o sorun bende olmadi iste internette arastirmalarima gore 10 leonun 9 unda bu sorun oluomus
Muhtemel barbaros abıden bahsedıyorsun ısım verıp vermemen onemlı degıl.Eger aynı kısıden bahsedıyosan zaten kendısını arayıp soylesen arabamda boyle bır sorun var dıye sorunun cozumu ıle ılgılı zaten ılgılecektır kendısı.

ayrıca su dv,bujı yorumlarını bır arada yapmayın arabanın ateslemede mı sorunu var yoksa basınc mı tutamıyor onu bılmeden ıkısını aynı kefeye koymayalım beyler:)
Aynen dv ayri buji ayri arkadasin sorunuda bujilerde bence

barbaros abı bende atesleme dedı dırek.. fakat bu aralar bı kesıklık soz konusu degıl

Arkadaslar aracim 1.4 tsi fr yazilimdan sonra alt devirlerde seyrederken tam gaz moduna gectigim zaman silkeleme yapiyor ve ozellikle 3. viteste 5000 devirden sonra sonra derin kesintiler yapmaya basladi. Ayni yazilimdan arkadasİmin arabasinda var onunki 6500 devirlere sorunsuz geliyor. Lutfen yardim!!! Ne yapmaliym arabama ne oldu acaba???
kardeş hoş gelmişin bizim kesik kesik giden leonlar kulübüne:D:D:Dbende de aynısı var bekliyoruz işte siteden bir arkadaş forge un dvsini almış takınca sonucu söyleyecek daha sonra barbaros bey bujileri getirince istanbuldaki arkadaşlardan takan olunca onlarda onun sonucunu söyleyecek sorunu hangisi çözerse bizde onu uygulayacaz çözümü bu yani...beklemek...:(

Arkadaslar paylasimlar icin tesekkur ederim. Bugun arcimin sorunu giderildi. Yaptigimiz islem dv nin 3 vidasini sokup icindeki parcayi ayirarak icini biraz gres yagi surup geri kapattik ve duzeldi sukurler olsun :)

Arkadaslar paylasimlar icin tesekkur ederim. Bugun arcimin sorunu giderildi. Yaptigimiz islem dv nin 3 vidasini sokup icindeki parcayi ayirarak icini biraz gres yagi surup geri kapattik ve duzeldi sukurler olsun :)
kardeş biraz daha kullanıp 1 hafta sonra tekrardan yazarmısın son durumunu?hani çözüm oysa gres yağ almak mesele değil...

Yazarim tabi servis yeni takmaliyiz deyip 160 tl arti iscilik yazio ama bu sekilde yaptk hic aksaklik bile yok. Deneyip gorucez burdanda paylasicam ;)

Geri
Üst Alt