Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silkleme sorunu lutfen acil destek

immortal

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracim 1.4 tsi fr yazilimdan sonra alt devirlerde seyrederken tam gaz moduna gectigim zaman silkeleme yapiyor ve ozellikle 3. viteste 5000 devirden sonra sonra derin kesintiler yapmaya basladi. Ayni yazilimdan arkadasİmin arabasinda var onunki 6500 devirlere sorunsuz geliyor. Lutfen yardim!!! Ne yapmaliym arabama ne oldu acaba???

sendede aynı sorun var :) ateşleme yetersiz geliyormus bu durumda.. performans bujısı lazımmış. yada dump valve degısımı.

Dump valme degisimi nasil olcak servisten orjinalmi almak lazim yoksa disardan birsey mi hangisi sorunumu giderir peki

benim aracımda yazılım filan yok ama ;
buji olarak performans ve yakıt tasarrufu amacıyla araştırmalarım sonucunda patentli ultrasonic iridyum buji satın aldım çok methini duydum hala taktırıp denemedim acaba sizin aracınızdaki soruna faydası olur mu?

benim aracımda yazılım filan yok ama ;
buji olarak performans ve yakıt tasarrufu amacıyla araştırmalarım sonucunda patentli ultrasonic iridyum buji satın aldım çok methini duydum hala taktırıp denemedim acaba sizin aracınızdaki soruna faydası olur mu?

denemek lazım aslında

Devamli bu araclara yazilim yapan biri bence isim vermek yanlis olur 3 araba gittik şans bana vurdu.

İbrahim sen dump valvi degismemistydin yazilimdsn once?

1.4tsı larda bu sorun birçoğunda çıkıyo ateşleme buji bobin arızası oluyo Barbaros abi 1.4tsı lar için yurtdışından performans bujileri getirtiyodu bildiğim kadarıyla daha eline ulaşmadı stock yazılımsız 1.4tsı larda bile böyle bi sirkelenme hissi var buna bi arkadaşımın aracında şahit oldum yazılım yapılınca daha çok hisettiriyo... ama bazılarında olmuyo yazılımda ve öncesi buda çok ilginç:confused:

Geri
Üst Alt