Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat sport BBS jantlar???

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında ((R))oyal Class tarafından paylaşıldı.

1. ((R))oyal Class

((R))oyal Class SCW Üyesi

212
    31
    28
    Arkadasla benım jantlarda cok ıcızık var boyatmak ıstıyorum ama bunların ustlerı nıkelaj kaplı boyanır mı? boyanısra nıkalajlar ne olur? Hıc boyatan veya bılıgısı olan var mı bu konuda?

2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    polisajlı jantları boyatmak risk olur zor tutar ve baş ağrıtır ben olsam boyatmam ama boyayan güzel yapan firmalar olduğu söyleniyor rıza yaptırdı ama onunki polisaj değil bakalım o yazar....

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    BBS jantı benim jantlarla takas edelim :)

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    öncelikle nikelajın kalkması lazım kalkarsa o zaman sorun yaşamadan boyayabilirsin..ama nikelaj boyamı yoksa..nikelaj olayı kimyasal olarak jantlara geçirilmiş mi o işlemin adını unuttum..öyle ise biraz zor kalması..ama kumlama ile matlaştırıp olabilir..nikelaj boya ise zaten kumlama ile üstündüke nikelaj boyayı alırsın sonrada boyarlar..

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    boyanmadan once zaten zımparalancak,boyıcak yer ısını bılıyorsa zaten sorun olmaz boyanmasında ıstedıgın gıbı yapar,ıcıne de braz sedef karıstırsın 10 numara olur ;)

6. ((R))oyal Class

((R))oyal Class SCW Üyesi

212
    31
    28
    polısajlı jantdan kasın o nıkelaj bolgeler galıba aga. Ya sag arka jant cok kotu oldu ıkıdebır gozume batıyr yoksa boyatmam

Saol aga sımdılık dusunmuyorum :)

ama daha o nıkelajı yaptıramam jantın ustune deıl mı?

Sedef kattırırsın derken mat metal rengı gıbı mı olur ozamn renk aga?Esasında degısık bır rengede mı boyatsam tıtanyum rengı gıbı mesela...

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Bu jantları en guzel gosteren zaten orjınal rengı Oguz benım fıkrım,yada beyaza da boyatabılır.Boyaya sedef katmaktan kastım boyacı orjınal rengıne boyarken braz sedef kattımı cok guzel parlıyor jant arkadasın jantındada benzerı b ıs yapıldı tatmınkar oldu,eklerım fotosunu

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    nikelaj işi boya ise boya olarak yaptırabilirsin ama nikelaj yedirilmişse kimyasal olarak..o işlem de olur ama o iş çok pahalı bir işlem ...
    ben daha önce iki tane 2 metrelik 3cm çapında boruları boru dansı için yaptırdım 2 sine 250 lira para verdim yani 4 jant 500 600 lirayı bulur çünkü kimyasal reaksiyonlar yapıyorlar..

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    boru dansımııı:rolleyes::rolleyes::confused::confused::confused:

10. Jackie

Jackie FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

527
    0
    0
    Abi boru dansı derken :confused: