Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat sport BBS jantlar???

to kurtbil:...
to jackie :...

evet boru dansı bu striptizcilerin dans ettiği borulardan yaptırmıştım...turizmde çalıştığım dönemlerde otelin diskosuna...
haftada iki gün gogo dansçıları geliyordu..onun dışında turistleri çıkartıp dans ettriyordum..ama striptease olmadan tabi

Bu jantları en guzel gosteren zaten orjınal rengı Oguz benım fıkrım,yada beyaza da boyatabılır.Boyaya sedef katmaktan kastım boyacı orjınal rengıne boyarken braz sedef kattımı cok guzel parlıyor jant arkadasın jantındada benzerı b ıs yapıldı tatmınkar oldu,eklerım fotosunu
Eklersen cok ıyı olur abı ya fkır edınmıs oluruz.Beyaza boyatmam abı

to kurtbil:...
to jackie :...

evet boru dansı bu striptizcilerin dans ettiği borulardan yaptırmıştım...turizmde çalıştığım dönemlerde otelin diskosuna...
haftada iki gün gogo dansçıları geliyordu..onun dışında turistleri çıkartıp dans ettriyordum..ama striptease olmadan tabi

yeahhh:eek:key:

Arkadasla benım jantlarda cok ıcızık var boyatmak ıstıyorum ama bunların ustlerı nıkelaj kaplı boyanır mı? boyanısra nıkalajlar ne olur? Hıc boyatan veya bılıgısı olan var mı bu konuda?

nikelaj derken polisajdan bahsediyorsunuzdur büyük ihtimalle polisajı aynı şekilde boyıyan çok iyi bir yer var istanbulda bursa da varmı derseniz onu bilemem ama ordada boyatıcaksanız ve aynı orjinal gibi polisaj yaptırıcaksanız hepsini birden boyatın jantların yani tek çizik olanı boyatırsanız renk tutmaz.

nikelaj derken polisajdan bahsediyorsunuzdur büyük ihtimalle polisajı aynı şekilde boyıyan çok iyi bir yer var istanbulda bursa da varmı derseniz onu bilemem ama ordada boyatıcaksanız ve aynı orjinal gibi polisaj yaptırıcaksanız hepsini birden boyatın jantların yani tek çizik olanı boyatırsanız renk tutmaz.
Hepsını boyatırım zaten aga o sızın polısaj olayınıda hep unutuyorum sormayı boyacılara ınsallah olur normalde 200 tl ye boyuyorlar 4 jantı acaba bu polısaj ısı gırırerse fıyat yukselır mı cok yukselır ıse sızce nıkelaj tarflarınıda aynı renke boyatayım mı?

Geri
Üst Alt