Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat sport BBS jantlar???

((R))oyal Class

Kayıtlı Üye
Arkadasla benım jantlarda cok ıcızık var boyatmak ıstıyorum ama bunların ustlerı nıkelaj kaplı boyanır mı? boyanısra nıkalajlar ne olur? Hıc boyatan veya bılıgısı olan var mı bu konuda?

polisajlı jantları boyatmak risk olur zor tutar ve baş ağrıtır ben olsam boyatmam ama boyayan güzel yapan firmalar olduğu söyleniyor rıza yaptırdı ama onunki polisaj değil bakalım o yazar....

öncelikle nikelajın kalkması lazım kalkarsa o zaman sorun yaşamadan boyayabilirsin..ama nikelaj boyamı yoksa..nikelaj olayı kimyasal olarak jantlara geçirilmiş mi o işlemin adını unuttum..öyle ise biraz zor kalması..ama kumlama ile matlaştırıp olabilir..nikelaj boya ise zaten kumlama ile üstündüke nikelaj boyayı alırsın sonrada boyarlar..

boyanmadan once zaten zımparalancak,boyıcak yer ısını bılıyorsa zaten sorun olmaz boyanmasında ıstedıgın gıbı yapar,ıcıne de braz sedef karıstırsın 10 numara olur ;)

polisajlı jantları boyatmak risk olur zor tutar ve baş ağrıtır ben olsam boyatmam ama boyayan güzel yapan firmalar olduğu söyleniyor rıza yaptırdı ama onunki polisaj değil bakalım o yazar....
polısajlı jantdan kasın o nıkelaj bolgeler galıba aga. Ya sag arka jant cok kotu oldu ıkıdebır gozume batıyr yoksa boyatmam

BBS jantı benim jantlarla takas edelim :)
Saol aga sımdılık dusunmuyorum :)

öncelikle nikelajın kalkması lazım kalkarsa o zaman sorun yaşamadan boyayabilirsin..ama nikelaj boyamı yoksa..nikelaj olayı kimyasal olarak jantlara geçirilmiş mi o işlemin adını unuttum..öyle ise biraz zor kalması..ama kumlama ile matlaştırıp olabilir..nikelaj boya ise zaten kumlama ile üstündüke nikelaj boyayı alırsın sonrada boyarlar..
ama daha o nıkelajı yaptıramam jantın ustune deıl mı?

boyanmadan once zaten zımparalancak,boyıcak yer ısını bılıyorsa zaten sorun olmaz boyanmasında ıstedıgın gıbı yapar,ıcıne de braz sedef karıstırsın 10 numara olur ;)
Sedef kattırırsın derken mat metal rengı gıbı mı olur ozamn renk aga?Esasında degısık bır rengede mı boyatsam tıtanyum rengı gıbı mesela...

Bu jantları en guzel gosteren zaten orjınal rengı Oguz benım fıkrım,yada beyaza da boyatabılır.Boyaya sedef katmaktan kastım boyacı orjınal rengıne boyarken braz sedef kattımı cok guzel parlıyor jant arkadasın jantındada benzerı b ıs yapıldı tatmınkar oldu,eklerım fotosunu

nikelaj işi boya ise boya olarak yaptırabilirsin ama nikelaj yedirilmişse kimyasal olarak..o işlem de olur ama o iş çok pahalı bir işlem ...
ben daha önce iki tane 2 metrelik 3cm çapında boruları boru dansı için yaptırdım 2 sine 250 lira para verdim yani 4 jant 500 600 lirayı bulur çünkü kimyasal reaksiyonlar yapıyorlar..

nikelaj işi boya ise boya olarak yaptırabilirsin ama nikelaj yedirilmişse kimyasal olarak..o işlem de olur ama o iş çok pahalı bir işlem ...
ben daha önce iki tane 2 metrelik 3cm çapında boruları boru dansı için yaptırdım 2 sine 250 lira para verdim yani 4 jant 500 600 lirayı bulur çünkü kimyasal reaksiyonlar yapıyorlar..

boru dansımııı:rolleyes::rolleyes::confused::confused::confused:

Abi boru dansı derken :confused:

Geri
Üst Alt