Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza kolçak yüksek fiyat sorunu...

http://www.ebay.de/itm/Armlehne-Mit...?pt=DE_Autoteile&hash=item19d42456c6#shpCntId
Şöyle birşey de var...
Bardaklık kısma monte ediliyor alt taraftan vidalanıyor. Vidalar gözükmüyor.

Serviste kolçak 420 lira civarıydı en son yanlış hatırlamıyorsam. Geçen telefon ile spoiler sordum servise işçilik dahil 750 lira fiyat verdi. Sadece spoiler sanırım 595 civarı birşey demişti.
Gönül herşeyin orjinal olmasını istiyor ama paraya bakıyor servis.

Alper Abi, dediğin gibi ama. 500 lira bana çok abartı geliyor. Orjinal manyaklığı olduğu halde... Bi servisler görüşsek 5,10 tane alımda birşey yapmazmı. İyi bi indirim yaparsa ben hemen alırım.

Ben Leon 1m e taktım yan sanayiyi... Çok sırıttı... satacağım diye ellemedim... öylece gitti... o kadar çok kolçak almak isteyen olurmu... bir konu aç istersen...

Ben Leon 1m e taktım yan sanayiyi... Çok sırıttı... satacağım diye ellemedim... öylece gitti... o kadar çok kolçak almak isteyen olurmu... bir konu aç istersen...
Alper Abi, gün içinde servisi arayacağım (erya ve kayadibi) onlarla konuşup, olumlu bir dönüş olursa hemen konuyu açarım :)

http://www.ebay.de/itm/Armlehne-Mit...?pt=DE_Autoteile&hash=item19d42456c6#shpCntId
Şöyle birşey de var...
Bardaklık kısma monte ediliyor alt taraftan vidalanıyor. Vidalar gözükmüyor.

Serviste kolçak 420 lira civarıydı en son yanlış hatırlamıyorsam. Geçen telefon ile spoiler sordum servise işçilik dahil 750 lira fiyat verdi. Sadece spoiler sanırım 595 civarı birşey demişti.
Gönül herşeyin orjinal olmasını istiyor ama paraya bakıyor servis.
Çok para gerçekten... bora gel bi çılgınlık yapıp sipariş verelim :)

aynen :) ama ben bu geçmeli kolçak için söylemiştim

Türkiye'de ki olanı mı yoksa ebay'da olan mı hocam :D
Ebay'da kini alıp kullananlar var. Yakından görmedim ama söylediklerine göre fena değil diyorlar. Bir de vidalama işi bardaklık kısma (el freninin hemen arka kısmındaki) alt taraftan yapıldığı için gözükmüyormuş.
Aslında ebay'a nasıl üye olunur nasıl alışveriş yapılır. Nelere dikkat etmek gerekir bilen bir arkadaş varsa bize detaylı olarak tarif ederse ebay'da ki kolçağı almak bence gayet mantıklı...

Türkiye'de ki olanı mı yoksa ebay'da olan mı hocam :D
Ebay'da kini alıp kullananlar var. Yakından görmedim ama söylediklerine göre fena değil diyorlar. Bir de vidalama işi bardaklık kısma (el freninin hemen arka kısmındaki) alt taraftan yapıldığı için gözükmüyormuş.
Aslında ebay'a nasıl üye olunur nasıl alışveriş yapılır. Nelere dikkat etmek gerekir bilen bir arkadaş varsa bize detaylı olarak tarif ederse ebay'da ki kolçağı almak bence gayet mantıklı...
Bence delme vidalama yapmadan, su geçmeliyimi alsak. Eğer çok dandik çıkarsa fırlat at. en azından bir yere vida takmış olmayız

Bu arada servisleri aradım.... Sagolsunlar 10 adet alımda %10 bi indirim yapıyorlar.

10 Liralık muhteşem bi indirim :)

Geri
Üst Alt