Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza kolçak yüksek fiyat sorunu...

armster kolçak aldım bende cordoba için 259 liraya aldım.servisde orjınali her model için olanları pahalı.
10847957_805367092843058_6512094018928312816_n.jpg

Arkadaşlar merhaba

Kolçağı orijinal alan arkadaşım resim paylaşabilir mi ?
Bende kolçak arayışı içerisindeyim. Araca ayrı bir hava ve dahada önemlisi yolda çok iyi konfor sağlıyor.

259 tl de iyi para bence... montajı nasıl yapıldı, nerelere vida atıldı...
vidası içinde zaten cukk dıye oturuyor birebir.araban neyse ona göre alıyorsun zaten.ereyondan aldım ben.alışveriş sitelrinde mevcut her araca uygun var.bu kol dayama ileri geri gidebiliyor ayrıca dereceli yukarıya dogru kaldırabiliyorsun 2 fonksıyonel özellik.

resim yukarıda.orjınal kolcak armster.uzun yolculuklarda kol uyuşmasını önler insanı yoran gaz basan ayak+sağ kol sonra iptal @Alesta :)

vidası içinde zaten cukk dıye oturuyor birebir.araban neyse ona göre alıyorsun zaten.ereyondan aldım ben.alışveriş sitelrinde mevcut her araca uygun var.bu kol dayama ileri geri gidebiliyor ayrıca dereceli yukarıya dogru kaldırabiliyorsun 2 fonksıyonel özellik.

resim yukarıda.orjınal kolcak armster.uzun yolculuklarda kol uyuşmasını önler insanı yoran gaz basan ayak+sağ kol sonra iptal @Alesta :)

bende inceledim. kullanım olarak sorunsuzsa bende almak istiyorum. el freni ve emniyet kemerine etkisi oluyormu ?

kolçak taktıracaklar için ibiza 2004-2008 de paylaşımda bulundum. bakabilirsiniz.

Hafta sonu servise uğrayıp kolçağın fiyatına baktım, 483 liracık yazıyor :
IMG_20141220_135359.jpg

Geri
Üst Alt