Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza kolçak yüksek fiyat sorunu...

Bu tür ürünleri görerek almak gerek resimdekitle kargodan gelen cok farklı cıkabılıyor

Beni EDS'ler İYİ Tanır

yerleri nerde acep yakınsa gidip bakardık yahu :)

Şirinevler modifiyeciler caddesınde

Beni EDS'ler İYİ Tanır

aslında yakın sayılır bana ama üsküdar biraz büyük neresinde acep, @bora55 öğrenebilirsen iş çıkışı bakma imkanım olabilir akşamları

aslında yakın sayılır bana ama üsküdar biraz büyük neresinde acep, @bora55 öğrenebilirsen iş çıkışı bakma imkanım olabilir akşamları

http://netronoto.sahibinden.com/

Adres bu internet sitesinde var sol alt kısma doğru... Yanlış görmediysem adres şu :
NETRON OTO AKSESUAR&TUNING Küplüce Mah. M. Akif Ersoy Cad. No:47/B BEYLERBEYİ-ÜSKÜDAR-İSTANBUL 0216 321 66 55-0533 636 5453

İnternetten adama soru sordum , şöyle cevap vermiş. Ama görmek lazım denildiği gibi mi diye...

• bora bora
    Merhabalar Aracım 2012 seat ibiza. Bu kolçak acaba bardaklığa mı oturuyor. Birde resimler hep aynı ama kolçak modellere göre değişiklik mi gösteriyor acaba ? Yeterli sağlamlığı veriyor mu yani oynama felan yapıyor mu acaba ?

• Netron Oto Aksesuar Fatih Yetimoğlu
    merhabalar efednım urun bardaklık kısmına sorunsuz oturmaktadır ust kısmı fotograftaki gibidir alt ise araca özel sekıldedır orta konsolunuz ne kdar oynuyorsa kolçakta o kadar etkilenmektedir

Geri
Üst Alt