Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.4 elegance

Şuna ne dersiniz;

Seat Ibiza 1.4 TDi Signo 2004 Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 77497558

75 Hp olması dezavantaj olarak gözüküyor,onun dışında ben sunroof opsiyonu istiyordum fakat olmaması cok buyuk sorun değil, beyaz renk te tercih edeceğim bir renk, sizce dikkat etmem gereken diğer noktalar nelerdi

Abi araba dizel... 75 beygir olmasından başka şansın yok zaten :) arkada kocaman bir ZEYNEP yazısı dışında pek bişi yok gibi.

Bir de ben "bir iki parça boyası var" lafına takıldım. Arabanın ya 1 parça boyası vardır ya da 2 parça... Ayrıca, 2 parça boyası olsa bile "BOYA TAKINTISI OLAN ARAMASIN" ne demek ya?

benzinli signo lar 100hp 75 değil yanlış işaretlenmiştir. vay arkadaş fiyatlara bak bende satsam mı ne yapsam:) aceleye getirme bence bekle

Öğrenmem gereken daha cok sey war sanırm : )
Garip gelicek belki ama bende o 1-2 parça lafına takıldım ilk olarak,hatta dönüp tekrar okudum: )

Kağan hocam fiyatlar böyle malesef 3 aydır bakınıyorum,adam akıllı bir araç yok...

Öğrenmem gereken daha cok sey war sanırm : )
Garip gelicek belki ama bende o 1-2 parça lafına takıldım ilk olarak,hatta dönüp tekrar okudum: )

Kağan hocam fiyatlar böyle malesef 3 aydır bakınıyorum,adam akıllı bir araç yok...
boya ya takılma bence 8 yaşında araba büyük kazası yoksa sorun olmaz:)
yaza doğru satamayı düşüneyim bende bari:)

Şunun şurasında yaza ne kaldı canım :))
Boyaya çok takılmıyorum aslında dediğin gibi..
Sizin araç ne durumda forumda varsa bakayım...

Murat abi yine acele etmeye başladın :) Sakin ol, nasıl olsa kısmetine güzel bir araç düşer hayırlısıyla ;) Bizim forumda temiz arabalar var, yeni kasaya geçmek isteyen çıkar belki :p

aracımın fotosu yok doğru düzgün forumda. yerine alacak araç bulamıyorum bide kıyamıyorum satmaya hala severek kullanıyorum
sen biraz daha bekle bencede illaki düşecektir düzgün bişeyler.

Geri
Üst Alt