Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.4 elegance

Yüksel merhaba, yaklaşık 3-4 aydır bende senin söylediğin gibi bu araçlara bakıyorum ve artık cok bunladımı,hayır niyeti bozup gidip olur olmaz bi araç almaktan çekiniyorum.
DOD aklımda olsun arada bakayım,bu ilandaki araçla ilgili bilgin varmı?

Maalesef... Sizin için dolaşırken gördüm ilanı. Temiz birşeye benziyor, DOD kolay kolay haşat araba tutmuyor elinde. Arayıp sorun isterseniz.

Bir de, kendi kendinize "Aceleye gerek yok, güzel bir araç düşecek nasılsa kısmetime" deyin, yararı oluyor :) Ben bile 3 ay dayandıysam araba ararken siz 1 yıl dayanırsınız puhaha

Arka tampon ve bagaj kapağında boya olduğunu düşünüyorum :) Sunroof güzel ama tamponlarının ve "özelliksiz" direksiyonunun yetersiz olacağını da düşünüyorum, bir de 75 beygir:p diyorum :D Çok mu kötüyüm ne puhaha

Satıcıyla konustum araçta çiziklerden dolayı sağ ve solda bir kaç parça boyası varmış,söylediğin gibi bir değişiklik varmı bilmiyorum göstermek lazım sanırım.
Sunroof benım özellikle istediğim bir özellik,direksiyonun özelliksiz olmasına cok takılmıyorum ama elbette artı özellik olurdu fiyatı uygun geldi bana aracın bilmiyorum sen ne düşünürsün...

Satıcıyla konustum araçta çiziklerden dolayı sağ ve solda bir kaç parça boyası varmış,söylediğin gibi bir değişiklik varmı bilmiyorum göstermek lazım sanırım.
Sunroof benım özellikle istediğim bir özellik,direksiyonun özelliksiz olmasına cok takılmıyorum ama elbette artı özellik olurdu fiyatı uygun geldi bana aracın bilmiyorum sen ne düşünürsün...

Abi niyetin var ise götür baktır, lakin Nevşehir' de Seat bayisi de servisi de yok. Ben de Nevşehir' den aldım, yollarından ötürü (biraz da sürücüsü basmışsa) zaten hastalığımız olan süspansiyonlar, ön takım vs yıpranıyor. Km doğruysa, arabaya servis 101 nokta ekspertizden OK verirse sunroof da gözünü kapattıysa hayırlı olsun derim :) Değişeni, abartılı düzeleni yoksa, tavanda boya veya düzeltme; şaselerde oynama yoksa al bence... Plakayı, şase no ve motor no yu öğrenirsen sorgularsın ;)

Bu arada, arka tamponun boya farkı çok bariz, o güneşte daha gözüne batar abi. Bir de Sağ Ayna kapağı yok... Onun fiyatını mutlaka düşür...

Dostum araç izmirde bir oto galeride,ama sahiden nevşehir olayını düşünmemiştim.Kendim gitmiycem bi arkadaşımdan rica edicem göstermesi için, ama su an için pek içime sinmedi bilmiorum tamponlarda senınde dediğin gibi bir renk farkı göze çarpıyor...

Hımmm,kilometre biraz fazla sanırım onun dısında ıyı gozukuyor...

Geri
Üst Alt