Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.4 elegance

hadi hayırlı olsun diyelim o zaman yalnız pazarlığı sıkı yapmayı unutma:eek:key:

Araç alırken çıkması muhtemel masrafları da hesaba katmak gerekir. Kağan'ın dediği gibi muhtemel masraflar için sıkı pazarlık yapmak gerekir. Triger seti bencede değişmemiştir en azından yaşından dolayı değişmesi gerekir. Aracı bayan kullanıyormuş muhtemelen debriyaj seti de değişmesi gerekebilir :). Lastikler ne durumda yada ne kadar idare eder. Akü ne durumda vs vs.

Eywallah teşekkurler bunlara ayrıca dikkat edeceğimmm

Araç alırken çıkması muhtemel masrafları da hesaba katmak gerekir. Kağan'ın dediği gibi muhtemel masraflar için sıkı pazarlık yapmak gerekir. Triger seti bencede değişmemiştir en azından yaşından dolayı değişmesi gerekir. Aracı bayan kullanıyormuş muhtemelen debriyaj seti de değişmesi gerekebilir :). Lastikler ne durumda yada ne kadar idare eder. Akü ne durumda vs vs.

Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtır mısınız?
http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

Sonrasında araç için 1.4 140 beygir demişler ama bildiğim kadarıyla bizim araçlarda 140hp lik araç yok. Hava yastıkları sallamışlar bu kadar hava yastığı yok bizim araçlarda.

bunlar fabrika çıkış 100 yada 110 hp olması lazım

perde hava yastıgı da yok aynısını inceledim Malatya'da

bizim ibizalarda sadece yolcu ve sürücü hava yastıkları mevcut.. kronik bir sorun tdi larında debriyaj baskı balata... bu kesinlikle değişmeli sizin baktıklarınız benzinli ama yinede değişim gerekecektir triger de öyle tabiiki iyi bir bakım size 1200 1500 tl arası maaliyet çıkaracaktır...

Ilginiz için çok teşekkurler,ben aslında sunroof lu model bakıyorum fakat şart değil...
''Mehmetelt'' kardeşim ilk aracı pazarlıkla 20.5 e indirdim fakat dediğin gibi hala banada pahalı geliyor kararsızım.

Murat hocam, aldıktan sonra farkedip üzülmemen için bir konuda dikkatini çekeyim. Stylance ve Elegance modellerinin ön tamponlarını iyi incelemenizi öneririm. Stylance aldıktan sonra Cupra veya Fr tamponu aramayın :) Elegance çok büyük oranda FR'a benziyor, belki de aynısıdır yakından incelemedim ama :)

Valla şu sıra satılık düzgün araba yok piyasada, her gün ibiza ve leon bakmaktan yoruldum... Biraz beklemenizi, acele etmemenizi öneririm. Bir de DOD'dan bakın arabaya... En azından 101 nokta ekspertizi yapılmış halde oluyor araçlar...

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=334568

Yüksel merhaba, yaklaşık 3-4 aydır bende senin söylediğin gibi bu araçlara bakıyorum ve artık cok bunladımı,hayır niyeti bozup gidip olur olmaz bi araç almaktan çekiniyorum.
DOD aklımda olsun arada bakayım,bu ilandaki araçla ilgili bilgin varmı?

Murat hocam, aldıktan sonra farkedip üzülmemen için bir konuda dikkatini çekeyim. Stylance ve Elegance modellerinin ön tamponlarını iyi incelemenizi öneririm. Stylance aldıktan sonra Cupra veya Fr tamponu aramayın :) Elegance çok büyük oranda FR'a benziyor, belki de aynısıdır yakından incelemedim ama :)

Valla şu sıra satılık düzgün araba yok piyasada, her gün ibiza ve leon bakmaktan yoruldum... Biraz beklemenizi, acele etmemenizi öneririm. Bir de DOD'dan bakın arabaya... En azından 101 nokta ekspertizi yapılmış halde oluyor araçlar...

DOD - İkinci El Araç / SEAT IBIZA 1.4 16V ELEGANCE 75HP

Geri
Üst Alt