Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba/İbiza problemli ön takım modifiyesi

sımdı once servıse gıdıyorsun 6LL 407 183 bu numarayı verıp bu parcaları ıstedıgını soyluyosun

bunlar seat ön takım arka salıncak burclarıdır bunları taktırmak ıcın ustaya gıdıyosun o halledıyor bu kadar basıt :) ekstra bıseyt degısmıcek

6LL 407 183 koduyla kaç tane burç alacağım?

arkadaşlar ben marmaristeyim bilen arkadaşlar varsa yollar acayip bozuk ön tekerlekler elimde kalacakmış korkusu var ayrıca küçük süratlerde özellikle ilk kalkışta motorlar(****oter'lar) sebebiyle fren yaparken abs devreye giriyor ve arabanın neredeyse kontrolü kayboluyor gibi oluyor.iğrenç bir olay fakat arabamdan vazgeçmeyi düşünmüyorum en kısa zamanda bende bu uygulamayı yapmak istiyorum arabaya iyi gelecek sanırım..teşekkürler..

arkadaşlar ben marmaristeyim bilen arkadaşlar varsa yollar acayip bozuk ön tekerlekler elimde kalacakmış korkusu var ayrıca küçük süratlerde özellikle ilk kalkışta motorlar(****oter'lar) sebebiyle fren yaparken abs devreye giriyor ve arabanın neredeyse kontrolü kayboluyor gibi oluyor.iğrenç bir olay fakat arabamdan vazgeçmeyi düşünmüyorum en kısa zamanda bende bu uygulamayı yapmak istiyorum arabaya iyi gelecek sanırım..teşekkürler..

http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

[h=1]Forum: Üyelerimiz[/h]Bu Sayfa Üyelerimiz Konularının Listesini İçerir,Üyelerimiz Forumu NOT: Kendini bu bölümden tanıtmayan üyeler forumda konu açamaz ve yardım alamaz.

sitemizin kural geregi yeni üyeler bölümünde kendinizi tanıtan konu açarmısınız bu arada soyadlarımız aynı :)

parçayı aldık uygun bir zaman bulabilirsem taktırağım bakalım umarım faydası olur :seat

2 sini 60 tl ye spariş verdim salı günü yetkili serviste amörtisörlerle birlikte taktıracağım umarım beklentilerimi karşılar.

Evet Konya seat yetkili Servisi'nde parçaları aldım fakat yetkili servis parçanın uygun olmadığını söyleyerek inat ediyor bende inar ediyorum dışarıda taktıracağım

Yetkili servis açsın konuya baksın biraz, modifiyenin de anlamını öğrensin :)

Geri
Üst Alt