Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat cordoba 1.4 tdi (stylance) araç tanıtım değişim (kirlisakal)

tşkler ekleyin fikir sahibi olalım karşılıklı...
Bugun anca geldım eve, sıteye yukleme calısırım kronolojık olarak ,bırde resım boyutlarını degıstırıcem. sıte yukleyemıyo onunla ugrastıktan sonra eklıycem ınsallah benım degısım halen devam edıyo baya harcadım ıpın ucu kactı bıraz ama bınıcem dıye yapıyorum herseyı

Bugun anca geldım eve, sıteye yukleme calısırım kronolojık olarak ,bırde resım boyutlarını degıstırıcem. sıte yukleyemıyo onunla ugrastıktan sonra eklıycem ınsallah benım degısım halen devam edıyo baya harcadım ıpın ucu kactı bıraz ama bınıcem dıye yapıyorum herseyı
gerek yok bunlara dostum.yorum yazdığın pencerenin altında dosya yükle var pcdeki resimleri yükleyebilirsin.eğer pikseli yuksekse windows painttan yüzde 100 den yüzde 50 ye cevirirsen daha temiz yuklersin ...hiç gitmez link kırılma diye de bişi olmaz.linkli resim yuklemelerde resim belli bi zaman sonra linki kırılıyor.

gerek yok bunlara dostum.yorum yazdığın pencerenin altında dosya yükle var pcdeki resimleri yükleyebilirsin.eğer pikseli yuksekse windows painttan yüzde 100 den yüzde 50 ye cevirirsen daha temiz yuklersin ...hiç gitmez link kırılma diye de bişi olmaz.linkli resim yuklemelerde resim belli bi zaman sonra linki kırılıyor.

Yeni konu acıp eklerım bugece sanırım pc basına gecemedım henuz ınsallah bugece hallederım .

valla az sayıda cordobacı olunca bole oluyo ,hemen bıseylerı paylasasın gelıyo:)

Az ama öz olmak iyidir

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

alamadık seckincim .orjınal cordoba kılıfı...ama uygun fiyata bıraktı erzurum seat servisi gene olmadı 350 ye kadar düştü 500 den :D müdürde tutturdu bi bakalım gecirdik gayet hoş elastik malzeme kaliteli kumaş...bizim mahallede çalarlar bunu :) gerci kapalı apartman garajı var gerek yok dedim alamadık anlıcan
ABİ o paraya kendin tasarlar diktirir sin sen kumaşını araştır ver bi terzi diksin bundan daha az maliyet cıkar

yaw arkadaşlar arabayı aldığımdan beri sordum soruşturdum olmadı bi daha sordum servise sordum :) yazılım var diye beynine ulaşamadık acaba ikon ışığı mı deaktif.etkadan 2007 tdi 1.4 e giriyorum esp ve epc düğmeleri parça kodları var orta konsolda satılıyor.servise soruyom bişi bilmiyorlar :D neyse alman seat formunda pehlivanın biri paylaşmış aynı aractan var durum resimdeki gibi ıkonlar apaçık meydanda...ikinci resme gecelim :) 14+15 nolu parçalar.forumlarda kimi var dedi kimi yok dedi.bende işlerimden dolayıda cok fazla üstüne gitmedim ama kısmetse çözecem :)

epc esp.jpgerttttt.png

herkesin merakla beklediği emme manifold tdi kapak altı ses emici ses lzalasyonu yalıtımımız geldi...öncelikle emeği gecem tamaş vw bayiisine tşk ederim.büyük bir jestle 200 küsür liralık malzemeyi 82 liraya sattı :D almak isteyen olursa da alabilir. seat ın yapamadığını vw yaptı ki seat ın politikası diyelim gene bir kez daha ayıbını gösterdi.cunku parça kodu oldugu halde kapakla beraber 405 liraya satıyor.cuuk diye oturdu yalıtım kıvrımına varıncaya dek.daha evvelde daha kalıteli katmanlı dayanıklı yanmaz ses iazalasyonu da kapladım ustune bu :) tamamen titreşimini en aza indirdi sesi bile değişti.yüzde 50 azaldı diyebilirim.zaten bunun özelliğide ses emici motor titreşimini azaltmak.dizel sesini hiç bir zaman kesmez tatlı tatlı şıkırdar.tok ses diyelim...buyrun resimler akşam akşam elim yağ oldu :D motor kirli kusura bakmayın işten vakit bulamıyom...tşkler
IMG_20150421_181907.jpg IMG_20150421_181938.jpg IMG_20150421_183819.jpg IMG_20150421_183835.jpg IMG_20150421_183844.jpg

maşallah çok güzel olmuş ledler iç dış aydınlatmalar bende ön farları led istiyorum ama bu vizede sıkıntı yaratıyormuş ne olcak yani ne derler 'Bakarsan Bağ olur bakmazsan dağ olur.onun için arabanla ilgileneceksin.izinli günlerimde safi bütün gün arabamla uğraşıyorum bu zevk veriyor insana seninde eline emeğine sağlık güzel günlerde kullanma dileğiyle....

Geri
Üst Alt