Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat cordoba 1.4 tdi (stylance) araç tanıtım değişim (kirlisakal)

Güzel şeyler yapmışsınız cordobaya, maşallah güzel de olmuş arka koltuk için tavan ve ayak altı aydınlatma da yaparsanız konforlu güzel olur,

Güzel şeyler yapmışsınız cordobaya, maşallah güzel de olmuş arka koltuk için tavan ve ayak altı aydınlatma da yaparsanız konforlu güzel olur,
onu da şerid ledden ya da torpido duyu soketinden alacam aklımda vaktim yok :) ayrıca cordobalarda kapının altına bakarsınız döşeme plastiğin alt kısmında kapı aydınlatması için yer var .kapak takmışlar onun yerıne.kapağı söküp tesisat yapabiliyorsunuz aklınızda bulunsun tşkler iltifatlarınıza...

valla bayıldım abi. sana ilk sorum bagajda ve topripoda lamba varmıydı, sonradan mı taktın. Sonradansa nasıl yaptın detaylı bilgi istiyorum. :)tavan lambasında ki beyaz ledin bir ölçüsü varmı yoksa gidip alsam hepsi olur mu? plaka ledleri hayvanca bittim. bilgin doğrultusunda bunları akşama yaptırıyorum. son soru ön parkları turuncu yapmak istiyorum. led mi yapsam ne öneririrsin. unutmadan turbo timer kırmızı renk bu aracta offf olur.:):):)
benim ön sinyaller cree led cinden geldi :)beyazlarıun ölcüsü var tabii bagaj ve iç aydınlatma 41 mm sofit olacak+dipsiz...ivdeikden aldım ben iisi.pahalı az 20 lira tanesi ama led kesmiyor diğerleri gibi soğutuculu...diğer ledleri ali ekpresden alırız :)

emme manifoldu tdi motor kapağı yalıtımı dağılmış 5 metre düz yanmaz akustik 20 mm lik kendinden yapışkanlı ses izalasyonu aldım :D kapaktan sonra artan yalıtımıda arka koltuk altına yapacam..bakalım ne gibi şeyle karşılaşcaz...seat servis de maalesef kapak altı yalıtımı kapakla beraber satıyolar 405 lira :) kendimiz yapacaz gari uygulama fotoğrafları çeker paylaşırım.arkadaşlara fikir olsun

şangay piyasası cok hızlı dün aldım bugun postaya verişmiş maşallah çinlilere :D
alman bayraklı olanı aldım nasıl olsa aracım germany malı :) 3 dolar almayanı dövüyolar kargo yandan Door-Lock-Protective-Cover-Kit-4pcs-Fit-VW-MK6-Golf-SCIROCCO-CC-Jetta-Tiguan-R20-R36.jpg :D

Gayet guzel olmus, eline sağlık , gule gule bin . Sırada benim araç var bende resim cekiyorum yakında benım aracında son halını eklıycem.

araç çadır çok güzel cok beğendin
alamadık seckincim .orjınal cordoba kılıfı...ama uygun fiyata bıraktı erzurum seat servisi gene olmadı 350 ye kadar düştü 500 den :D müdürde tutturdu bi bakalım gecirdik gayet hoş elastik malzeme kaliteli kumaş...bizim mahallede çalarlar bunu :) gerci kapalı apartman garajı var gerek yok dedim alamadık anlıcan

Geri
Üst Alt