Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat cordoba 1.4 tdi (stylance) araç tanıtım değişim (kirlisakal)

Merhaba, bende araniza 2007 Cordoba stylance ile katildim. Araç biraz sesli calisiyor, bu yalitim eger ise yariyorsa bende almak istiyorum. Acaba sordunuz mu servisin elinde parcadan varmi veya temin edilebiliyor mu ? Birde aracin w. Basista tum kapilari acma olayini nasil iptal edebiliriz bilgisi olan var mi ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
haa o motor sesli çalışması malesef kaybolmuyor...diğer sesler için ses izalasyoncularında 5mm lık lzalasyon alırsanız kendınızde kaplayabilirsiniz...becerinize kalmış.yol lastik teker ugultu seslerini azaltırsınız.ayrıca süspansıyonu modifiyeden gecirmenız lazım

merhabalar, süspansiyonlar çok sert acaba ön tekerlere 32-34 psi fazlamı geliyor

merhabalar, süspansiyonlar çok sert acaba ön tekerlere 32-34 psi fazlamı geliyor
merhaba..hayır....yağlı sert süspansıyon zaten vw grubu..gazlı amortisore gecmenı tavsiye ederim konforun artar yol tutusun yuzde 10 azalır...kronık sorun süspansıyon

merhaba..hayır....yağlı sert süspansıyon zaten vw grubu..gazlı amortisore gecmenı tavsiye ederim konforun artar yol tutusun yuzde 10 azalır...kronık sorun süspansıyon
yol tutuşu zevkinden sanırım vazgeçemeyeceğim ama güzel bilgi ve tavsiyelerin için çok tşk ederim.

Geri
Üst Alt