Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siteye her girişimde kullanıcı adımı ve şifremi tekrar tekrar sorması. Bu internet explorer da böyle mozillada da böyle chromeda da böyle. Başka forum sitelerinde daha önce başıma böyle bir olay gelmedi. Beni hatırla deyince siteye her girişimde kullanıcı adı girmeden gezinebiliyorum. Acaba hata benim pc demi dedim fakat okulda da aynı, internet cafede de aynı. Çözümü sizce nedir?

Hakan bu tamamen kendinle alakalı bir durum, bizler sıkıntı yaşamıyoruz ama diğer bi konu vardı bununla ilgili sanırım Ayberk açmıştı oarada birkaç çözüm yolu vardı istersen onları bir dene :)

Araç temizlik ve boya bakımı diye ayrı bı bolum acılırsa bence cok hoş olabılır :D en azından atolye kısmında bu tarz konulaar kaybolup gıtmez meraklısı olanlar bılgılenır ... merakı olmayanlar meraklandırıla bılır

İstek üzerine bu bölüm açılmıştır.

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:49 ----------

ben yasamıyorum ole bı sorun :S

Bence yöneticilerimiz bir üyemizi uyarırken olabildiğince nazik şekilde uyarmalıdır. Şahsen ben yönetici olsam öyle yapmaya çalışırdım.

Yöneticilerimiz mesaj veya konu sildiklerinde üyeleri pm veya başka bir yolla uyarmalı veya haber vermelidir. Örneğin bir konu açmıştım, silindi ve konuyu silen Çağlar olup bana pm yoluyla haber vermişti. Çok önemli birşey gibi gözükmesede bence yapılması gerekiyor.

Forumda İstanbullu ve Ankaralı üyeler arasında çok hoş olmayan ayrışmalar görüyorum. Bu iki şehir birbiriyle kaynaştırılmalı.

Tartışmalar arasıra kişisel boyutada iniyor, yöneticiler bu konuda önder ve yol gösterici olmalıdır. Ceza gerekiyorsa Adaletli şekilde verilmelidir..

İstanbulda sabit her hafta buluşulurdu artık pek öyle olmuyor gibi geliyor bana. Her hafta belli gün saatteki buluşmalara tekrar başlanmalı.

Forumun daha iyi bir yere gelebilmesi için belki daha çok şey bulunabilir, benim aklıma gelenler bunlar...

Alp uyarı konusunda artık herkez kendine düşen vazifeyi nazikçe yapacak ki zaten öyle yapıyorda. Ha arada bir o anki psikolojik ruh halimiz iyi olmayabilir belki biraz sert fevri davranışlara kaçabiliriz bunları yapan kişi sonradan telafi yontemine geçmeli.

Kimi zaman hepimiz forumda yonetim hata yapabiliyor, biz bunu kendi yonetim içindede dile getiriyoruz yanlış oldu bu, olmamalıydı yada olması gereken bu vs. kendi aramızda birbirimize çekişerekde hatalarımızı düzeltiyoruz. Nadirde olsa bazen olabiliyordu ama artık olmasına hiçbirimiz izin vermeyeye çalışıyoruz.

Serbay abi dün Cezmi abi'nin kilitlediği konuda beni hiç bir alakam ve suçum olmadıgı halde resmen aşife ettin foruma, suçluyum diye. Melih dikkat et bu arada gözümüz üstünde dedin. Bun pm yoluyla da diyebilirdin o konuya hiç girmicem de,

O konuda kiminle tartışmışım ben?
O konuda objektif olmayan bir tane yazı yazmışmıyım arabalar hakkında?

O konuda sadece son mesajda üyelerden birinin(Ayberk) kedi-diğer-mundar ilişkisi kurmasına sinirlendiğim için kinayeli ve kısa bir cevap yazdım. Sen de böyle benzetme yapan kişiyi değil beni uyardın. Teşekkür ederim.

Bundan önceki Hako'nun "panjur" konusunda da yine aynı üye Almanyada yaşayan insanlarla dalga geçici bir mesaj yazdı-yada ben öyle anladım ve o konuda da ona istinaden bir kaç mesaj yazdım. Yine dikkatini çekerim tartışmayı ben başlatmadım.
Ve bu üye üst yönetimdem onay aldıgını yazdıklarında herhangi bir sorun olmadıgını defalarca dile getirdi! Bu konuyu pm ile de konustum Ayberkle ve hallettik.

Tek isteğim kişilere göre muamale yapmayalım. Ben şahsen senden böyle birşey sezdim ve bana haksız yuklendiğini hissettim, Ayberk'i korudugunu hissettim dünkü konuda.
Eğer yalnış düşünüyosam özür dilerim.

Keyifli forumlar dilerim herkese. Şahsen çok memnunum ben forumdan ama yararlı paylaşım sayısını biraz da arttırmalıyız diye düşünüyorum. Ben de elimden geleni yapmaya çalşıcam bu konuda. Malum yeni bi Leon çıkana kadar kısırlık biraz devam edecek gibi :)

Melihcim, birkaç konuda fevri çıkışların oldu, dil atmaların oldu, veya ufak bir tartışmaların oldu. Bende daha fazlasının olmamasını istediğim için orda yazdım sana, sadece sana değil ben ayrı ayrı 3 kişiyede söyledim senden sonra.

Zaman zaman olacak tabiki yanlış cümlelerimiz, tartışmalarımız olmayacak diye birşey yok ama minimum seviyede tutmak benim maksadım. Buradaki herkez birbirini yüz yüze tanıyan insanlar bizim aramızda arada bir kırılmalar olur ama küslükler olmaz bu bize yakışmaz :) Benim gözümde forumda efendiliğini koruyan insanlardan birisin herkez gibi sende. Ama benide yanlış anlama :)

benim kafama takılan birşey var daha önce sormamıştım
hangi üyenin olduğu aklımda kalmamış ama meguiars ürünleri satan birinin konusu kapatılmıştı
bu konuyu bilen var mı ?

Muhammed bazı konular yeni açılan bölüme taşındı, bazı konularda editlendi yada silindi. Sebebi reklam içeriyli olmasıydı çünkü reklam anlaşması olmadan hiçbir firmanın reklamı yasak.

Arkadaşlar ben bilerek geç cevap verdim bu konuya, maksadım genellemeyi duyup herkeze ayrı bir cevap verebilmekti nitekimde öyle yaptım. Daha farklı konular varsa hep beraber burada tartışalım, değerlendirelim doğrusu neyse onları yapalım.

Yiğit sabrın en son alametinde dolanıyorsun senin mermin ters dönmüş haberin yok.

Serbay abi bana PM yolu ile söylemediğin için ben de burdan sormak istiyorum..
ne sabrı abi..bana karşı olan sabrın mı..yönetimin sabrı mı..mermim ters dönmüş derken abi..

özetle anlayamadım Serbay abi bana söylediğini açıklar mısın sana zahmet. ??

Ben senin yerinde olsam bu soruyu sormazdım bile... Çünkü yaptıklarını kendin hariç herkez biliyor. Laftanda kimi zaman anlamıyorsun, üstelik uzaklaştırma aldın, üstelik ondan sonra 2 kez daha uyarıldın ama hala millete laf atıyorsun tartışma çıkartıyorsun. Merak etme number one'sin bu konuda...

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

Yiğit bana bak konuştuktan sonra seninle ortalığı dallandırıp budaklandırma başkalarının mevzusunu katma bana şimdi, yine tansiyonumu yükseltiyorsun, sabır denemesimi yapıyorsun arkadaşım sen? Son mesajını sildim..

Sana gereğinden fazla cevap vermedimmi bu konu hakkında ? karıştırma başkalarının işini seninle o konuda ne konuştuksak o...!

yönetimin üyelere yüklenmesinden önce kendi içersindeki sorunlara çözüm bulmasını 4 gözle bekliyorum..

nedense bi önceki mesajım da silinmiş..

notumuda düştüm oraya sildiğime dair... gerekli açıklamayıda taa o zamanlar verdim, gereği neysede yapıldı... senin yaptığın şimdi gereksiz!

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

Melihcim ozel mesaj kutuna bakarmısın :)

arkadaşlar bu konunun açılması gayet başarılı bir düşünce olmuş
fakat gereksiz bir takım tartışmalar doğmaya başlamış
bu şekilde sizlere yakışmayan bir şekilde yapılan tartışmalar devam ederse sizlerin yaklaşım
şekli ile müdahale etmek durumda bırakacaksınız bunun doğuracağı sonuçlarada katlanmak zorunda bırakılacaksınız üslubunuza dikkat edin ve bizi sizlere kesin ultimatomlar vermeye ve yaptırımlar uygulamaya mecbur bırakmayın.
hepiniz değerli, ve heyecanlı arkadaşlarımızsınız sizlere yakışan şekilde şikayet, iyi dilek ve beklentilerinizi yapmanızı rica ederim bu söylemlerim üzerine tekrar uslub ve yaklasım şekillerini düzelmeyen arkadaşlara bizzat yaptırım uygulayacağım.

Yönetimin işinin çok zor olduğunun bilincindeyim kolay değil gerçekten... otokontrol sistemimizi kurabilsek tartışmaların arasına girip ortamın hararetini alabilsek yada tanıdığımız kişiyi sakinleştirmek için çaba sarfedip msn den pm yoluyla onu sakinleştirebilsek ve asabi arkadaşlarımız biraz daha sakin olsalar laf anlamayan kendi fikrini güden karşı zihniyetin kendi anlayış tarzında olmadığını anlasalar tartışma yaşanmaz...

Msn dilinden uzak TÜRKÇE karakterler ile foruma yazılar yazmak...

Bu konu daha önce konuşuldumu bilmiyorum fakat Forumda leon ya da diğer modellerde başlık altında ekstradan alt başlıklar bulunması daha iyi olur diye düşünüyorum.

Mesela jant-lastik , Motor, body kit, donanım vs. diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt